У Львові завершився міжнародний юнацький турнір з баскетболу пам’яті Ярослава Пастернака

29/09/2015

Упродовж декількох днів, за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних федерації баскетболу і ДЮСШ, редакції газети «Високий замок», у Львові проходив XII міжнародний турнір з баскетболу серед дівчат та юнаків, пам’яті спортивного журналіста Ярослава Пастернака.

Цьогоріч на змагання завітали юнацькі команди з Підкарпатського воєводства Польщі, з м. Бардейов зі Словаччини та українські команди з Рівного, Дрогобича, Львова.

Баскетбольні поєдинки приймали Палац спорту «Галичина» та спортивний комплекс НУ «Львівська політехніка».

Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань вітали: заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Оксана Вацеба, президент федерації баскетболу Львівщини Ігор Савицький, член федерації баскетболу Польщі Збігнев Блажковськи, голова міського комітету спорту з Перемишля Збігнев Ружицькі; спортивний журналіст, багаторічний кореспондент «Високого Замку» Юрій Назаркевич; директор Львівської обласної ДЮСШ Мирослав Возний; син Ярослава Пастернака, також спортивний журналіст Богдан Пастернак та група підтримки БК «Львівська Політехніка».

Подвійну перемогу на цьому традиційному турнірі серед юнаків та дівчат святкували баскетболісти обласної ДЮСШ з м. Рівне.

Підсумкові результати XXII Міжнародного турніру з баскетболу серед дівчат і юнаків пам’яті Я.Пастернака,

Юнаки:

1. ОДЮСШ м. Рівне

2. ОДЮСШ м. Львів

3. Збірна Підкарпатського воєводства (Польща)

Дівчата:

1. ОДЮСШ м. Рівне

2. ОДЮСШ м. Львів

3. Збірна Підкарпатського воєводства (Польща)

Інші новини

ukУкраїнська