Юні спортсмени готуються до Юнацької Олімпіаді в Ліллехаммері

30/09/2015

Трохи менше 5 місяців залишається до старту II зимових Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ) в норвезькому Ліллехаммері, а тому і Оргкомітет, і атлети готуються до важливої світової події.

Планується, що наші спортсмени візьмуть участь у 10 видах спорту, таких як: біатлон, лижні гонки, санний спорт, гірськолижний спорт, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліна, скелетон, сноубординг, фігурне катання, шорт-трек.

Наразі проходить ліцензійний відбір, який триватиме до 10 січня 2016 року, але вже зараз відповідно до міжнародної кваліфікаційної системи з видів спорту наші спортсмени вибороли право на участь у II ЮОІ у біатлоні (2 дівчини та 2 юнака), лижному двоборстві (1 юнак) та фігурному катанні (1 юнак та 2 танцювальні пари).

На Іграх юні олімпійці віком від 15 до 18 років з 70 країн світу змагатимуться за 70 комплектів нагород. Вже оголошено ім’я щасливчика, чий дизайн прикрашатиме золоті, срібні та бронзові медалі Олімпіади.

На конкурс, який оголошували МОК та Оргкомітет Ігор, надійшло 300 робіт з 65 країн світу. Журі, до якого входили молоді журналісти, посли Ігор і майбутні олімпійці, обрало переможцем 20-річного румуна Бурзу Чіпріані. Його модель носила символічну назву «До вершини».

За словами журі, дизайн переможця сучасний і поєднує в собі дух Юнацької Олімпіади.

«Я пишаюсь тим, що зробив. Це просто неймовірно. Ніколи не відчував подібного. Щасливий, що дизайн моєї медалі назавжди залишиться в історії Юнацьких Олімпійських ігор», – поділився своїми враженнями переможець.

Довідково:

II Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 лютого 2016 року у норвезькому Ліллехаммері.

Окрім спортивних змагань на атлетів чекатиме різноманітна освітня і культурна програми.

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська