У підшефній Стрілківській школі-інтернат завершився Олімпійський тиждень.

09/10/2015

У Стрілківській школі-інтернат (Старосамбірського району) завершились спортивно-виховні заході в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень».

Вже традиційно свято розпочиналося підняттям олімпійського прапора та запалювання вогню. На урочисте відкриття «Олімпійського тижня» зібрались учні усієї школи враз з вчителями та вихователями. Вітали учасників заходу директор школи-інтернату Ярослав Циб та учасниця зимових олімпійських ігор в Ліллехамері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна,  та викладацький колектив школи.

В рамках олімпійського тижня окрім турнірів з футболу та баскетболу, естафет та ігор, олімпійської вікторини та перегляду тематичного фільму діти вправлялись в туристичному здвигу. Учні 8-10 класів, утворюючи команди, мали проявити свої вміння в організації туристичної мандрівки, наметового містечка з облаштуванням території, орієнтуванні на місцевості, розпалюванні вогню тощо, зберігаючи при цьому навколишнє середовище.

Наприкінці мандрівки, викладацький колектив школи запалив велике вогнище дружби і єднання.

Нагадаємо що відділення НОК України у Львівській області опікується школою-інтернатом і намагається всіляко долучати школярів до різноманітних заходів. Цього року у школу приїхало навчатись 12 учнів переселенців зі Сходу країни.

Інші новини

ukУкраїнська