Змагання з баскетболу у рамках обласних комплексних змагань відбулись у місті Самборі що на Львівщині.

20/10/2015

17-18 жовтня 2015 року, у місті Самборі, у спортивних залах навчальних закладів, відбулися змагання з баскетболу у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини. Захід організовано управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.
Змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення, всього 17 команд: 9 чоловічих команд та 8 жіночих (з них – 7 збірних команд районів області та 4 команди з міст обласного значення). Загалом, у змаганнях взяли участь близько 170 учасників.
Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Переможці отримали пам’ятні футболки від відділення НОК України у Львівській області. Перші місця серед чоловіків та серед жінок виборола збірна команда міста Самбора, другі місця посіли чоловіча та жіноча команди Сокальського району, треті місця – команди міста Червонограда.