Чемпіони та призери Європейських ігор в Баку отримають грошові винагороди з обласного бюджету

26/10/2015

Спортсменам Львівщини – чемпіонам і призерам І Європейських ігор 2015 року (Баку, Азербайджан) виплатять грошових винагород на суму 290 тисяч гривень. Зокрема, атлети, котрі посіли перше місце , отримають з обласного бюджету по 25 тис. грн, срібні призери – по 20 тис. грн та бронзові – 15 тис. грн. Винагороду з обласного бюджету виплатять і персональним тренерам спортсменів.

Відповідне розпорядження нещодавно підписав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, що на І Європейських Іграх, які тривали упродовж з 12 – 28 червня 2015 року у столиці Азербайджану місті Баку, національна збірна команда України здобула 46 нагород. У складі збірної спортсмени зі Львівщини вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Загалом Україну на цьому престижному спортивному форумі континенту представляли 243 спортсмени у 19 видах спорту. Українські атлети посіли за кількістю здобутих медалей 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць

loda.gov.ua

Інші новини

ukУкраїнська