4 листопада ц.р. у Львівській облдержадміністрації відбудеться урочисте вшанування чемпіонів та призерів перших Європейських ігор 2015 року

02/11/2015

4 листопада ц.р. за участю керівництва Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, представників спортивної громадськості та журналістів відбудеться урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших Європейських ігор (Баку, 2015).

Вшанування розпочнеться о 12 годині в кабінеті 257 Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18, другий поверх).

Переможцям і призерам перших в історії світового спорту Європейських ігор 2015 року та їхнім тренерам будуть вручені Почесні грамоти і подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.

Зокрема, спортсмени Львівщини, котрі посіли в Баку перше місце, отримають з обласного бюджету по 25 тис грн., срібні призери – по 20 тис грн., бронзові медалісти – по 15 тис грн. Грошові винагороди з обласного бюджету виплатять і персональним тренерам спортсменів.

Нагадаємо, що на І Європейських Іграх, які тривали упродовж з 12 – 28 червня 2015 року у столиці Азербайджану місті Баку, національна збірна команда України здобула 46 нагород.

У складі збірної України спортсмени зі Львівщини вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Загалом Україну на цьому престижному спортивному форумі континенту представляли 243 спортсмени у 19 видах спорту. Українські атлети посіли за кількістю здобутих медалей 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.

Список спортсменів Львівщини — чемпіонів та призерів перших Європейських ігор

Георгій Іваницький (стрільба з лука) – 1 місце в команді та 3 місце в команді мікс (тренери Тетяна Образцова,  Василь Ткачек);

Маркіян Івашко (стрільба з лука) – 1 місце в команді (тренер Олександр Несен);

Анастасія Возняк (художня гімнастика, консолідований залік м. Київ) – 2 місце в групових вправах зі стрічками, 3 місце в групових вправах з обручами та булавами (тренер Олена Єресько);

Олена Сайко (самбо, консолідований залік Івано-Франківська область) – 2 місце;

Тетяна Лавренчук (вільна боротьба, консолідований залік Житомирська область) – 2 місце (тренер Орест Скобельський);

Юлія Ткач (вільна боротьба, консолідований залік Волинська область) – 2 місце (тренери Андрій Пістун, Юрій Копитко);

Василь Шуптар (вільна боротьба, консолідований залік м. Київ) – 3 місце;

Вероніка Марченко (стрільба з лука)  – 3 місце в команді (тренери Марія Гавелко, Світлана Колядінцева);

Сергій Дребот (дзюдо) – 3 місце в команді (тренери Олександр Бавшин, Тетяна Гаврилова).

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА

Інші новини

ukУкраїнська