Львівщина гідно вшанувала чемпіонів та призерів перших Європейських ігор 2015 року

04/11/2015

4 листопада ц.р. у Львівській обласній державній адміністрації за участю заступника голови Львіської облдержадміністрації Ірини Гримак, представників спортивної громадськості та численних журналістів відбулася урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших Європейських ігор (Баку, 2015).

Переможцям і призерам перших в історії світового спорту Європейських ігор 2015 року та їхнім тренерам було вручені Почесні грамоти і Подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.

Зокрема, спортсмени Львівщини, які посіли в столиці Азербайджану перше місце отримали з обласного бюджету по 25 тис грн., срібні призери – по 20 тис грн., бронзові медалісти – по 15 тис грн. Грошові винагороди з обласного бюджету отримали й персональні тренери спортсменів.

Дуже приємно, що сьогодні є люди, які присвячують спорту своє життя і досягають таких висот. Цим ви вкотре доводите, що Львівщина є найкращою й у спортивних досягненнях. І нехай ці здобутки будуть лише початком перемог, які нас чекають попереду”, – сказала Ірина Гримак.

Слова щирої подяки від імені усіх спортсменів промовив майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, переможець Євроігор-2015 Маркіян Івашко.

Варто зауважити, що на І Європейських Іграх, які тривали упродовж 12 – 28 червня 2015 року у місті Баку, національна збірна команда України здобула 46 нагород.

У складі збірної України спортсмени зі Львівщини вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Загалом Україну на цьому престижному спортивному форумі континенту представляли 243 спортсмени у 19 видах спорту. Українські атлети посіли за кількістю здобутих медалей 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.

Список спортсменів Львівщини — чемпіонів та призерів перших Європейських ігор

Георгій Іваницький (стрільба з лука) – 1 місце в команді та 3 місце в команді мікс (тренери Тетяна Образцова,  Василь Ткачек);

Маркіян Івашко (стрільба з лука) – 1 місце в команді (тренер Олександр Несен);

Анастасія Возняк (художня гімнастика, консолідований залік м. Київ) – 2 місце в групових вправах зі стрічками, 3 місце в групових вправах з обручами та булавами (тренер Олена Єресько);

Олена Сайко (самбо, консолідований залік Івано-Франківська область) – 2 місце;

Тетяна Лавренчук (вільна боротьба, консолідований залік Житомирська область) – 2 місце (тренер Орест Скобельський)

Юлія Ткач (вільна боротьба, консолідований залік Волинська область) – 2 місце (тренери Андрій Пістун, Юрій Копитко);

Василь Шуптар (вільна боротьба, консолідований залік м. Київ) – 3 місце;

Вероніка Марченко (стрільба з лука)  – 3 місце в команді (тренери Марія Гавелко, Світлана Колядінцева);

Сергій Дребот (дзюдо) – 3 місце в команді (тренери Олександр Бавшин, Тетяна Гаврилова).

Інші новини

ukУкраїнська