У Норвежському Ліллехамері пройшов перший етап кубка світу серед молоді

23/11/2015

У Норвежському Ліллехамері пройшов перший етап кубка світу. Молоді, та перспективні Українські спортсмени, зуміли порадувати нас хорошими результатами. У естафеті команда України виборола 4-е місце, з результатом 3:01.398с. У складі української команди участь брали: Смага Олена, Стахів Ігор, екіпаж Лисецького Андрія та Левковича Мирослава (усі львів’яни). У цьому виді програми команда Італії здобула перемогу, вигравши у нашої збірної 4.066с

Серед юніорів А перше місце посів німець Гаідер Паул-Лукас показавши час 1:36.417. Програвши йому 1.108 с, сьоме місце посів Стахів Ігор (вихованець львівської ШВСМ) з часом 1:37.525. Двадцять восьме місце посів Братусь Владислав (м. Кременець “Колос”) та тридцять третє – Савицький Михайло (м. Кременець “Колос”)

Дарина Гула посіла 6 місце серед юніорок, програвши 1.877 с Австрійській саночниці Еглі Медалін яка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Серед юніорок А кращою була молода росіянка, Михайленко Олеся, з часом 1:46.641с. Програвши першому місцю 4.387с та вигравши у своєї приятельки по команді 0.468с, Смага Олена посіла 28-е місце, показавши результат 1:51.028с. Левкович Ірина здобула 29-е місце, з часом 1:51.496с. Драбінська Наталя не фінішувала. Український екіпаж, у складі Андрія Лисецького та Мирослава Левковича, посів 5-у сходинку з часом 1:40.133с. Програвши росіянам: Євдокімову Євгенію і Грошеву Олексію, 3.236с, які порадують свою країну вже другим золотом. Екіпаж, у складі Радченкова Романа та Соботи Ореста, не завершили загальної програми.

На трасі в Ліллехамері пройдуть II зимові Юнацькі Олімпійські ігри і в Українських спортсменів є всі шанси завоювати всіма очікувані Олімпійські медалі