Санкарі ЛУФК здобувають залікові очки для участі у юнацькій олімпіаді

30/11/2015

У м.Сігулді, що у Латвії, 27-28 листопада 2015р. відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів (до 20 років) та юнаків категорії «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнацької вікової категорії є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллехаммері.
У перегонах на двомісних санях добру заявку на участь у юнацькій олімпіаді зробив екіпаж львів’ян у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича. За сумою двох заїздів хлопці показали восьмий результат – 1.13,003 хв. і лише 1,4 сек. поступилися переможцям Андрєю Шандеру та Семену Мікову з Росії. Необхідні залікові очки на етапі заробили також десятикласниця Наталія Драбінська, яка посіла 20 місце у змаганнях дівчат та цьогорічний випускник Михайло Савицький, який фінішував дев’ятнадцятим на одномісних санях.
В змаганнях юніорів Дарія Гула (ІІ курс) на 8 місці серед дівчат, а її однокурсники Роман Радченков і Орест Собота – десяті на двомісних санях.

www.ufk.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська