Відділення звітувало про свою роботу у 2015 році

18/12/2015

Під час семінар-наради, що відбувся у Києві, упродовж 16-17 грудня всі осередки НОК України звітували про свою діяльність у 2015 році.

У відкритті заходу взяв участь президент НОК України Сергій Бубка.

У своєму вступному слові головний олімпієць країни привітав представників регіональних відділень з 25-річчям НОК України, а також вручив їм нагороди Олімпійського комітету.

Львівське віддлення представляли виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола та головний бухгалтер Ольга Яцків. Упродовж семінару керівники  обласних відділень, окрім посталених завдань, мали змогу поділитись досвідом роботи у свому регіоні.

Під час семінару були розглянуті також ряд важливих питань, а саме: зміни у податковому обліку; про співпрацю з субєктами олімпійського руху; щодо проведення Олімпійського уроку; про Всеукраїнський конкурс “Світ спорту”; про ІІ ЮОІ 2016 року в Ліллехаммері та ін.

За підсумками роботи у 2015 році, Львівське відділення отримало добру оцінку, що свідчить про результат плідної співпраці усіх предстаників галузі спорту на Львівщині.

Інші новини

ukУкраїнська