Розширене виїзне засідання Колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області відбулося у Турківському районі

21/12/2015

17-18 грудня 2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України у селі Яворів Турківського району відбулося виїзне розширене засідання Колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області. Участь у засіданні взяв голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький та заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу Турківської райдержадміністрації Богдан Москаль.

Під час проведення колегії за головування Юрія Майбороди відбулося урочисте засідання з нагоди 25-ліття НОК України та нагородження спортивного активу Львівщини; знайомство з інфраструктурою, діяльністю та перспективними планами розвитку Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України; з передовим досвідом облаштування доступності, в т.ч. спортивних споруд у супроводі директора Центру Мирослави Шперик. При цьому групу фахівців Центру та представників спортивного активу області відзначено Грамотами та Подяками НОК України. Особливе зацікавлення викликав виступ нині Почесного ректор Львівського державного університету фізичної культури, одного із ініціаторів утворення НОК України, його першого віце-президента, заслуженого тренера України Мирослава Герцика, який зовсім недавно відзначив своє 80-ліття.

Серед питань, які обговорено під час колегії були: основні напрями діяльності управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації на 2016 рік; рівень фізичної підготовленості населення Львівщини та особливості складання Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України й подальші шляхи удосконалення нормативних основ фізичної підготовленості населення.

Участь в обговоренні питань порядку денного взяли заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ярослав Гаврих, головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа; заступник директора інституту гумнітарних та соціальних наук НУ «Львівська Політехніка» голова обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко та ін.

Учасники виїзного засідання мали змогу відвідання офіційних змагань чемпіонату України з лижних перегонів серед людей з інвалідністю (чоловіки – дистанція 5 км, жінки – дистанція 3 км).

Інші новини

ukУкраїнська