Про Олімпійський рух розповіли дітям в Солонській школі на Дрогобиччині

24/12/2015

Вже протягом чверті століття Національний олімпійський комітет України втілює у життя чимало проектів – «Олімпійський день», «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок», всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року». Отримали своїх прихильників і всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга», Do like OLYMPIANS тощо.

Ось і 22 грудня, в день відзначення 25-ти річчя створення Національного Олімпійського комітету, в Солонській школі заступник декана факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Олександр Лемешко та головний спеціаліст структурного підрозділу молоді та спорту райдержадміністрації Олег Войтечко провели цікавий урок з історії та розвитку Олімпійського руху, починаючи від Олімпіад, що проводилися в Стародавній Греції і до наших днів.

Переглядаючи представлену презентацію, діти мали можливість познайомитись з досягненнями наших спортсменів, які принесли спортивну славу Україні на найпрестижніших змаганнях світу.

Із захоплення учні переглянули документальний фільм «Натхненні» про останні Олімпійські ігри в Лондоні в 2012 році.

На завершення зустрічі всі учасники «Олімпійського уроку» отримали пам’ятні значки, які нагадуватимуть їм про цей цікавий захід.

www.drohobych-rda.gov.ua/22/7710-pro-svtoviy-olmpyskiy-ruh-rozpovli-dtyam-v-solonsky-shkol

Інші новини

ukУкраїнська