НОК продовжить традицію проведення конкурсів серед спортивних журналістів та фотографів

15/01/2016

Таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», яке відбулось в Олімпійському домі під головуванням Олега Волкова.

Члени комісії затвердили план роботи дорадчого органу на поточний рік. Велику увагу в діяльності комісії буде приділено сприянню широкого та якісного висвітлення ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері та Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Комісія активно долучатиметься до реалізації проектів та акцій Національного олімпійського комітету, серед яких, зокрема, Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», Олімпійський день, Олімпійський урок, Олімпійське лелеченя тощо.

Разом з тим, комісія ініціювала продовження проведення Всеукраїнських конкурсів серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та конкурсу на кращу спортивну фотографію. Відзначимо, що цього року НОК вже в шістнадцятий раз визначатиме найкращих спортивних журналістів року, а також вдесяте обиратиме найкращі спортивні світлини.

Додамо, що найближчим часом в Олімпійському домі відбудеться церемонія нагородження лауреатів конкурсів за підсумками минулого року.

Інші новини

ukУкраїнська