Відділення НОК Львівщини 24 березня нагороджуватиме Тетяну Клімченко

22/03/2017

У п’ятницю, 24 березня, у Львові відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращого спортсмена Львівщини за підсумками виступів у лютому 2017 року. Акція проходитиме з 11.00 у готелі «Citadel Inn.» (вул. Грабовського, 11).

Цей почесний титул заслужила чарівна дівчина – велосипедистка Тетяна Клімченко. На заключному четвертому етапі розіграшу Кубка світу, який проходив на треку у Лос-Анжелесі, вона перемогла у дисципліні «скретч» (гонка на 10 кілометрів). У підсумковому заліку Кубка світу сезону 2016-17 рр. Тетяна посіла друге місце.

Уродженку м. Червоноград Клімченко визнано найкращою спортсменкою місяця за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Також спеціальну нагороду з рук голови обласного відділення НОК Юрія Турянського отримають і тренери спортсменки – Орест Тичко та В’ячеслав Рудько.

«Яскравий виступ Тетяни на треку Лос-Анжелеса і її друге місце у загальному заліку Кубка світу однозначно вказують на реальні медальні шанси представниці Львівщини на наступних Олімпійських Іграх у Токіо. Успіхи Клімченко свідчать, що львівська школа трекового велоспорту продовжує працювати працювати дуже якісно. Сподіваюся, що перемоги Тетяни на змаганнях найвищого світового рівня стануть прикладом і для інших наших талановитих велосипедистів», — вважає голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський.Інші новини