Організатори конкурсу «Я і мій друзяка Спорт» вручили заслужені нагороди юним митцям

30/03/2017

30 березня в Актовій залі головного корпусу Львівського державного  університету фізичної культури проходила церемонія оголошення підсумків виставки-конкурсу дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт».

Цей проект проводився у рамках реалізації обласного плану заходів на виконання Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року за активної підтримки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відділення НОК України у Львівській області та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Конкурсна комісія прийняла більше, ніж півтисячі малюнків, плакатів, витинанок, колажів, віршів та інсталяцій авторства дітей зі всієї Львівської області. У цих творах дітки намагалися відобразити величезне різноманіття спорту і динаміку стремління до перемоги. Кожна з цих робіт вражала авторською особливістю, креативністю та майстерністю виконання.

Під час церемонії відкриття Голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області Юрій Турянський подякував усім організаторам проекту «Я і мій друзяка Спорт» за таке чудове свято дитячої творчості. А також подякував усім авторам робіт, їхнім батькам та висловив упевненість, що «серед учасників конкурсу є майбутні видатні митці та олімпійські чемпіони».

Нагороди лауреатам конкурсу вручали Юрій Турянський і авторитені львівські спортсмени – заслужений майстер спорту шаблістка Анфіса Почкалова і один із найсильніших фехтувальників-паралімпійців світу Андрій Демчук.

 

Саме панові Демчуку випала честь нагородити наймолодшого переможця конкурсу (у номінації «особлива відзнака журі») – чотирирічного учня художньої студії «Мальви» з Ходорова Устимчика Бойка.

Церемонію нагородження переможців конкурсу супроводжували майстерні виступи «Театру Спорту» Львівського державного університету фізичної культури.

 

Організатори заходу запевнили, що конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт» знову проходитиме наступного року і стане традиційним. Відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області обов’язково допомагатиме в реалізації цього чудового проекту, який пропагує любов до спорту і пошанування Олімпійських цінностей серед дітей Львівщини.

Список переможців конкурсу дитячої творчості «Я і мій друзяка Спорт»-2017

Бронзовими призерами молодшої вікової групи (6-10 років) стали:

  • Пецкович Ірина (8 років), учениця Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (наставник – керівник гуртка плавання – Жгута Андрій Романович)
  • Антоняк А. (2-А клас, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кам’янка Бузька)
  • Магала Дем’ян (7 років), учень Зозулівського НВК Золочівського р-ну
  • Копоть Вікторія, учениця СЗШ №99 м. Львова

Срібними призерами молодшої вікової групи визнано:

  • Войтович Мар’яну, ученицю 4-В класу Миколаївської ЗОШ І ст.
  • Балацько Христину (7 років), ученицю Жирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жидачівського р-ну (керівник гуртка «Дивосвіт» – Походжай Марія Маркіянівна)

Переможцями молодшої вікової групи стали:

  • Корлякова Катерина (7 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м.Городок (керівник Фурдас Тарас Васильович)
  • Русин Софія (9 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м. Городок (керівник Фурдас Тарас Васильович)

Бронзовими призерами середньої вікової групи визнано:

  • Кунтий Софію (11 років), ученицю СЗШ №90 м. Львова
  • Занько Василину (13 років), ученицю Великомостівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Сарабун Василину (11 років), ученицю НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІ ст.»
  • Дубика Ігора (14 років), учня Добрянської СЗОШ І-ІІ ст.

Срібними призерами молодшої вікової групи журі визнало:

  • Мусій Лізу (15 років), ученицю Червоноградської гімназії
  • Вітрового Віктора (14 років), учень Шпиколоського НВК
  • Семків Тетяну (12 років), ученицю Центру дитячої та юнацької творчості м. Ходорова

Переможцями середньої вікової групи стали:

  • Ременяк Вікторія (13 років), учениця Малої академії мистецтв, м. Комарно Городоцького р-ну (викладачі – Федина Надія Григорівна і Федина Роман Володимирович)
  • Рашевська Анастасія (12 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м. Городок  (керівник – Рашевська Наталія Володимирівна)
  • Михайляк Яна (12 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м. Городок (керівник – Фурдас Тарас Васильович)
  • Шишова Вікторія (13 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м. Городок (керівник – Рашевська Наталія Володимирівна)

Бронзовими призерами старшої вікової групи (16-18 років) визнано:

  • Райту Василину (15 років) , ученицю Великомостівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Богачевську Софію (15 років) , учениця Чишківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Срібними призерами молодшої вікової групи стали:

  • Слонопас Ірина (17 років), учениця Белзької ЗШ І-ІІІ ст.
  • Побережник Наталія (15 років), учениця Сілецької ЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Климіва-Легенди

В рамках конкурсу також було відзначено роботи учасників у номінації «Особлива відзнака журі». Тут лауреатами стали:

  • Краївська Павліна, (12 років), учениця Жирівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Бойко Устим, (4 роки), учень художньої студії «Мальви», м. Ходорів
  • Сушко Яна, учениця 2-Г класу ЗШ «Первоцвіт», м. Львів
  • Рихва Адріан, учень 3-го класу Чишківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Новак Катерина,учениця 3-го класу ЗОШ «Берегиня» м. Львова
  • Андрес Таїсія, (9 років) учениця ЗОШ №78 м. Львова
  • Камінський Орест, учень 2-Б класу СЗШ №91 м. Львова
  • Нагурська Марта, (15 років), учениця Малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва, м. Городок (викладач Левкут Оксана Богданівна)
  • Іщак Марія, учениця 3-А класу Миколаївської ЗОШ І ст. за поезію «Є у мене друг цікавий» (Модератор – Войцеховська Галина Петрівна, упорядник Стасів Оксана Юріївна)

Чередніченко Юлія, учениця 3-Б класу Миколаївської ЗОШ І ст. за прозу «Суперечка»




Інші новини