У Львові відкрили змагання за кубок легендарного Анатолія Строкатова

28/04/2017

28 квітня у Львові урочисто відкрили IX міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова», участь у якому беруть близько 400 юних спортсменів.

Ці змагання проходять під патронатом відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області й за дієвої підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації тенісу настільного Львівської області.

Традиційно на відкриття турніру прибув і головний герой – уславлений ветеран спорту Анатолій Строкатов.

В основному турнірі змагаються учасники з усіх куточків України та з-за кордону у трьох вікових групах:

2007 року народження і молодші;

2005-06 рр. народження і молодші;

2002-04 рр. народження і молодші.

Урочиста церемонія відкриття змагань почалася парадом учасників турніру.

«Я бажаю всім учасникам цього турніру на призи легендарного вже нині львівського спортсмена Анатолія Строкатова великих успіхів як у спорті, так і у навчанні, і у всіх добрих справах», — сказав на відкритті змагань Голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області Юрій Турянський.

Також Ю. Турянський вручив панові Строкатову подяку відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області за видатний внесок у розвиток настільного тенісу та за популяризація Олімпійського руху на Львівщині.

Анатолій Строкатов у своєму зверненні до юних спортсменів, побажав їм успіхів і реалізації всіх їхніх планів.

У церемонії відкриття IX міжнародного турніру з настільного тенісу на «Кубок Анатолія Строкатова» також брали участь начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації Юрій Майборода та керівник обласної федерації настільного тенісу Віталій Синчук.

Під час церемонії окремо відзначили наймолодших учасників змагань: семирічну Мар’яну Калиннікову та шестирічного Андрія Пирога (на фото).

Офіційне відкриття змагань на честь Анатолія Строкатова закінчилося автограф-сесією для юних спортсменів. Легендарний майстер нікому не відмовив у пам’ятному підписі.

Довідково.

Анатолій Строкатов – народився 10 березня 1955 року в місті Львові, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу; упродовж 15 років успішно виступав у складі національної збірної команди колишнього СРСР, багаторазовий чемпіон та призер європейських й світових чемпіонатів, 12-разовий чемпіон СРСР, упродовж 1972-1976 років не програв в СРСР жодного турніру з настільного тенісу, найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу.

прес-служба
Інші новини