Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини у червні

16/07/2018

Веслувальник Дмитро Озимок став найкращим спортсменом Львівщини у червні.

Традиційне визначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками червня 2018 року виявилося непростим, оскільки було чимало достойних претендентів. Більшістю голосів членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області лауреатом спортивного червня обрали Дмитра Озимка, який здобув перемогу в каное-одиночці на дистанції 200м ( на якій Юрій Чебан став олімпійським чемпіоном в Ріо-де-Жанейро) та в каное-четвірці на цій же дистанції. Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді пройшов в Італії (м.Ауронцо) на мальовничому озері Святої Катерини (Lago di Santa Katerina)

Незабаром відбудеться нагородження кращого спортсмена червня Дмитра Озимка за участю голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського.

Довідково

Озимок Дмитро народився в смт. Шацьк 27 березня 2000 року. Перший тренер -Цюп’ях Леонід Петрович. З 2014 року навчається у КЗ ЛОР УФК та тренується на базі СДЮШОР “Веслярик”. Тренери – Поцюрко Михайло Степанович та Дець Володимир Іванович. Зараз він є студентом 2 курсу КЗ ЛОР УФК. Майстер спорту України, член збірної команди України. Чотириразовий чемпіон України та дворазовий чемпіон Європи серед юніорів.

Інші новини