Сьогодні на ХІ Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова» змагалися журналісти і ветерани

31/08/2019

У Львові на території ТВК «Південний» (м.Львів, вул. Щирецька, 36, спортивний клуб «Олімп») триває ХІ Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова». Сьогодні за присутності легенди українського настільного тенісу Анатолія Строкатова змагалися ветерани і журналісти. Загалом же в турнірі бере участь близько 400 спортсменів з трьох країн (України, Польщі і Словаччини).

Ветерани змагаються у шести вікових групах і їхнє суперництво завершиться завтра, 1 вересня. Як і весь турнір. А от журналісти завершили «розбірки» між собою сьогодні. І отримали свої нагороди – красиві медалі і грамоти – з рук президента Федерації настільного тенісу Львівської області Віталія Синчука. Отож у наднапруженій боротьбі перше місце виборов Олександр Котлов, другим став Роман Цюняк, а третім Василь Танкевич.

Змагання проходять під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області. Напередодні голова відділення Юрій Турянський у своєму слові передав вітання учасникам змагань від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, а також зіграв товариський матч з чемпіоном Літніх Паралімпійських ігор 2016 року Віктором Дідухом.

Довідка. Анатолій Строкатов народився 10 березня 1955 року у Львові. Найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу. У 1971 році став чемпіоном Європи серед юніорів в одиночному, парному і змішаному розрядах. На чемпіонаті Європи серед юніорів 1972 року здобув срібну медаль в одиночному, і золоті – в парному і змішаному розрядах. У 1973 році на чемпіонаті світу здобув срібну медаль в змішаному розряді (у парі з Аста Гедрайтiте). У 1974 році вперше попав у призери на чемпіонаті СРСР, а в 1976 році вперше став чемпіоном СРСР в одиночному розряді. Всього Анатолій Строкатов завоював на чемпіонатах СРСР 23 медалі, з них 6 золотих, з яких 2 золотих медалі в одиночному розряді. У 1976 році здобув срібну медаль чемпіонату Європи в одиночному розряді. У 1978 році завоював бронзову медаль чемпіонату Європи в змішаному розряді.

Інші новини

ukУкраїнська