Привітання голови НОК України у Львівській області організаторам та учасникам XVII щорічного традиційного турніру з боксу на призи Андрія Котельника

20/11/2019

21 листопада у Львові візьме старт 17-й за ліком боксерський турнір на призи срібного призера Олімпійських ігор 2000 року, чемпіона світу серед боксерів-професіоналів у 2008-2009 роках, легенди львівського та українського боксу, мого доброго приятеля Андрія Котельника. Ці змагання, які проходять за партнерської підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, завжди відзначаються особливим колоритом і чемпіонською аурою, вони давно стали спортивною візитівкою Львова та Львівщини.

Приємно, що турнір на призи Котельника у якості почесних гостей постійно відвідують зірки українського боксу, видатні спортивні особистості. Це, зокрема, друзі-боксери Андрія, його колишні партнери по національній збірній України і клубу «Universum Box-Promotion», які досягнули вершин на любительському і професійному рингах. Разом з Андрієм вони надихають юних боксерів – учасників змагань на нові перемоги і звершення. Саме на їх прикладі і на прикладі самого Андрія Котельника на наших очах зростають майбутні чемпіони.

Пригадую дебютний турнір на призи Котельника. Він відбувся далекого 2003 року у спортивному залі «Мужність» і мав статус обласного турніру. А вже наступного року став всеукраїнським. Нині ж це міжнародні змагання, участь у яких цьогоріч візьмуть представники п’яти країн – України, Німеччини, Ізраїлю, Молдови та Польщі.

Отож, бажаю організаторам турніру провести його на найвищому рівні! А для учасників змагань саме настав час проявити свою майстерність, показати всі здібності та вміння. Бажаю юним боксерам наполегливо йти до своєї цілі і ніколи не зупинятися перед труднощами! Успішних боїв вам і яскравих перемог!

З повагою
Голова відділення
Національного олімпійського комітету України у Львівській області
Юрій Турянський

 

Інші новини

ukУкраїнська