Юлія Городна здобула “срібло” у спринті на чемпіонаті України з біатлону

28/12/2019

Вчора, 27 грудня, в другий змагальний день на чемпіонаті України з біатлону в Тисовці, відбулися спринтерські гонки серед жінок і чоловіків. У жіночому спринті на дистанції 7,5 км срібну медаль виборола 18-річна представниця Львівщини Юлія Городна, яка на 12 секунд відстала від 14-річної спортсменки з Тернополя Олександри Меркушиної. Третьою стала Яна Бондар (32,2 с відставання від переможниці) з Білої Церкви.

Меркушина перемогла, допустивши чотири промахи, при тому, що її конкурентки промахувались двічі.

Для юної тернополянки це золотий дубль – напередодні у спринті на 7,5 км вона стала наймолодшою в історії чемпіонкою України з біатлону серед дорослих. Юлія Городна 26 грудня зупинилася за крок від медалі, показавши четвертий результат.