Наталія Козачук захищатиме ворота збірної України на чемпіонаті світу з хокею

19/02/2020

23 лютого у місті Акурейрі (Ісландія) стартує чемпіонат світу з хокею серед жінок (дивізіон 2, група В), участь у якому візьме єдина представниця Львівщини, 22-річна Наталія Козачук, яка в цьому сезоні успішно захищає ворота голкіпер ЖХК «Пантери» (Харків). Про це стало відомо кореспонденту сайту відділення НОК України у Львівській області.

Остаточний склад визначився сьогодні за підсумком фінального етапу підготовки до чемпіонату світу, який 11 днів тривав у Броварах. Тренерський штаб збірної везе на чемпіонат світу 22 гравці: 20 польових і двох воротарів.

Суперниками збірної України в Ісландії будуть: Австралія, Нова Зеландія, Ісландія, Туреччина та Хорватія. Команди зіграють за коловою системою кожна з кожною. Збірна, яка посяде перше місце, – підвищиться у класі, остання команда – відповідно, понизиться. Наша команда ставить перед собою завдання виграти турнір. Він завершиться 29 лютого.

Невдовзі на сайті відділення НОК України у Львівській області читайте інтерв’ю з нашою представницею на чемпіонаті світу Наталією Козачук  унікальною спортсменкою, яка виступає за збірну України у двох різних видах спорту – хокеї і регбі.

Інші новини

ukУкраїнська