Соломія Трапезнікова виграла Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні

27/11/2019

У Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України з 24 до 29 листопада відбувається Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні. Вчора визначились переможці в особистій першості в класичному луці.

У змаганнях жінок тріумфували львів’янки, їм трохи забракло щоб зайняти весь п’єдестал. Перші два місця розіграли Соломія Трапезнікова і Жанна Наумова. Влучнішою виявилась Соломія (6:2). А у змаганні за третє місце львів’янка Анастасія Фадєєва поступилася сумчанці Поліні Родіоновій (3:7).

У змаганні чоловіків львів’яни зійшлися в поєдинку за “бронзу”. Сергій Макаревич переміг з рахунком 7:3 Ярослава Мокринського. А перші два місця посіли Олексій Смирнов з Чернівців і Микита Шишкін з Сум.

Сьогодні на Кубку України відбудуться командні змагання у класичному луці.