Список членів Олімпійської ради від 2018 до 2022 року.

Список делегатів ОР 2018-2022 д.н

  1. Адамик Петро Михайлович – президент ГО «Федерація регбі Львівщини», віце-президент федерації регбі України
  2. Білінська Лілія Романівна– голова обласної організації ФСТ „Колос”
  3. Блажко Наталія Андріївна – президент Львівської обласної федерації черлідингу, засновниця спортивного клубу «Lviv Angels»
  4. Богдан Ігор Орестович – президент Львівської обласної федерації карате
  5. Бублик Олександр Григорович – ГО “Федерація Львівської області зі стрибків у воду”
  6. Бундз Роман Степанович – голова ЛФ веслування на човнах “Аутригер”, президент ГО СК “Отаман”
  7. Бурда Богдан Євгенович – президент Львівської обласної федерації боксу
  8. Бусол Василь Андрійович – президент Федерації фехтування Львівської області, проректор зі спортивної роботи ЛДУФК ім. І. Боберського
  9. Василенко Наталія Леонідівна – член ради клубу альпінізму та скелелазіння
  10. Вацеба Оксана Михайлівна – відповідальний секретар, заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Заступниця директора  КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”. Голова Львівського регіонального відділення Олімпійської Академії України.
  11. Веклюк Роман  Іванович – голова Львівської обласної федераціїгімнастики, ЗТУ
  12. Войціцький Ярослав Романович – представник Відділення НОК України у Львівській області в Судовишнянській ОТГ
  13. Гарцула Тарас Володимирович – президент ГО «Федерація санних видів спорту у Львівській області»
  14. Гентош Андрій Володимирович – представник Відділення НОК України у Львівській області у Судововишнянській ОТГ
  15. Герцик Мирослав Степанович – почесний ректор ЛДУФК, ЗТУ з веслування
  16. Гірняк Володимир Олегович – Львівська обласна федерація вільної боротьби
  17. Горлов Олександр Дмитрович – голова Львівського обласного осередку федерації веслувального слалому України
  18. Грабовський Юрій Франкович – віце-президент Львівської обласної федерації регбі
  19. Грачов Дмитро Олегович – бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах (2004) зі стрільби з лука
  20. Гречанюк Оксана Олексіївна – член призидії Львівської обласної феднрації бадмінтону
  21. Грисьо Ярослав Антонович – перший заступник голови Львівської асоціації футболу
  22. Грицевич Роман Євгенович – президент Львівської обласної федерації дзюдо, заступник голови постійної депутатської комісії комунального майна та власності у Львівській міській раді
  23. Гут Оксана Михайлівна – федерація кінного спорту Львівської області, керівник КЗ ДЮСШ “Буревісник”
  24. Гутник Андріян Юрійович – президент Львівської обласної федерації плавання
  25. Держко Ігор Зіновійович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, завідувач кафедри філософії та економіки Львівського національного медичного університету, доктор філософських наук, Голова ГО “Відділення НОК України у Львівській області”у 1999-2005 роках
  26. Дзвінник Василь Дмитрович – президент ГО “Львівська обласна федерація важкої атлетики”
  27. Дзюнько Богдан Іванович – віце-президент Львівської обласної федерації боксу
  28. Доскіч Віктор Михайлович – федерація кінного спорту Львівської області
  29. Зінкевич Ігор Ілліч – віце-президент Львівської обласної федерації водного поло, виконавчий директо ВК “Динамо”
  30. Іваницький Богдан Васильович – президент ЛОО ВГО “Українська Федерація Армспорту”
  31. Іванів Ірина Ярославівна – президент Львівської обласної федерації художньої гімнастики
  32. Ігнатович Анатолій Олександрович – начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України
  33. Калиніченко Олександр Миколайович – президент Львівської обласної федерації стрільби з лука
  34. Калиновська Ольга Леонідівна – представник Відділення НОК України у Львівській області в Жовківській ОТГ
  35. Климович Вадим Володимирович – президент ГО «Федерація стрілецького спорту Львівської області»
  36. Климчук Петро Васильович – Школа вищої спортивної майстерності
  37. Козар Василь Миколайович – головний тренер жіночої гандбольної команди «Галичанка»-Львів
  38. Комнатний Роман Григорович – директор Львівського обласного союзу тхеквондо
  39. Копейка Мар’яна Володимирівна – представник Відділення НОК України у Львівській області в Сокальській ОТГ
  40. Котельник Андрій Миколайович – президент Федерації боксу міста Львова, засновник “Академії боксу імені А. Котельника”
  41. Курса Зіновій Іванович – президент Львівської федерації баскетболу
  42. Кушнір Володимир Олегович – член ради клубу Альпінізму та скелелазіння
  43. Левків Володимир Іванович – президент ГО “Львівська обласна федерація волейболу”, керівник ГО “СК ЛДУФK – СКІФ”
  44. Ленишин Вікторія Андріївна – художня гімнастка, учасниця Олімпійських ігор у Лондоні 2012, засновниця клубу художньої гімнастики “SportArt”
  45. Любицький Роман Теодорович – генеральний директор агенції «Вголос» та НТА
  46. Любіжанін Володимир Юрійович – директор КЗ “ЛРЦ “ІНВАСПОРТ”
  47. Магльований Анатолій Васильович – член президії ЛОФ важкої атлетики, проректор Львівського національного медичного університету, професор
  48. Майборода Юрій Анатолійович – перший заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Перший заступник директора “Арена Львів”. Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.
  49. Мельник Ростислав Леонідович– член наглядової ради Українського тенісного клубу,  генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ.
  50. Мельніков Олег Вадимович – віце-президент ГО “Федерація Львівської області зі стрибків у воду”
  51. Милян Володимир Петрович – голова ЛОФ веслування на байдарках та каное, голова ОАВ спорту, віце-президент федерації каное України
  52. Михалюсь Богдан Миронович – президент Львівської обласної федерації триатлону
  53. Мицак Дмитро Віталійович – учасник Зимових Олімпійських Ігор-2014 та І Зимових юнацьких Олімпійських ігор-2012 з гірськолижного спорту, член комісії атлетів НОК України
  54. Моравецький Юрій Васильович – президент федерації велосипедного спорту Львівщини
  55. Мудрий Ігор Богданович – секретар Львівської міської федерації настільного тенісу
  56. Набойщіков Володимир Михайлович – віце-президент федерації велосипедного спорту Львівщини
  57. Нікулін Антон Володимирович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, начальник Управління молоді та спорту Львівської міської ради, віце-президент Львівської обласної федерації карате, Заслужений тренер України
  58. Опьола Христина Леонідівна – учасниця зимових Олімпійських Ігор 1994 року
  59. Палеха Катерина Борисівна – Учасниця Ігор трьох Олімпіад зі стрільби з лука, ЗМС
  60. Пастернак Богдан Ярославович – координатор спілки спортивних журналістів Львова
  61. Первачук Віктор Анатолійович – заступник президента ЛОФ вільної боротьби, голова ФСТ „Спартак”.
  62. Передерій Віра Віталіївна – учасниця Ігор Олімпіади в Пекіні з художньої гімнастики; Молодий посол II зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері; представник НОК України
  63. Полюга Роман Степанович – президент ГО “Львівська обласна федерація біатлону”, директор ЛОЦОП
  64. Прибило Адам Михайлович – президент Львівської обласної федерації сучасного п`ятиборства
  65. Приступа Євген Никодимович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Ректор Львівського державного університету фізичної культури. Заслужений діяч науки і техніки України
  66. Путій Євген Володимирович – президент Львівської обласної федерації греко-римської боротьби
  67. Роговенко Наталія Миколаївна – секретар Львівської обласної федерації сучасного п`ятиборства
  68. Родак Степан Михайлович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Директор КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”. Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.
  69. Романюк Микола Степанович – голова федерації хокею Львівщини, президент хокейного клубу «Галицькі Леви»
  70. Рябцев Володимир Леонідович – віце-президент Львівської обласної федерації триатлону
  71. Савицький Ігор Васильович – почесний президент Львівської федерації баскетболу
  72. Свищ Ярослав Степанович – президент Федерацію легкої атлетики Львівської області
  73. Свіщов Олександр Юрійович – президент ватерпольного клубу «Динамо»-Львів, віце-президент федерації водного поло України
  74. Сеник Руслан Миколайович – начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України
  75. Середа Степан Васильович – головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
  76. Синчук Віталій Миколайович – президент Львівської міської федерації настільного тенісу
  77. Смірнов Микола Олександрович – голова федерації водного поло Львівщини, срібний призер Ігор Олімпіади з водного поло
  78. Стаднік Андрій Володимирович – срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні (2008) з вільної боротьби
  79. Стрельбицький Любомир Володимирович – Віце-президент Львівської обласної федерації стрільби з лука, МСМК, ЗТ України, доцент
  80. Стріжик Юрій Романович – президент  ГО “ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ”
  81. Турянський Юрій Іванович – голова ГО “Відділення НОК України у Львівській області”
  82. Федишин Роман Степанович – голова Львівської обласної федерації гандболу
  83. Хім’як Роман Іванович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, начальник Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації
  84. Черних Віктор Михайлович – тренер-викладач  КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”
  85. Шевченко Олександр Якович – голова ГС «Федерація футболу Львівської області»
  86. Шиманський Роман Михайлович – голова обласної організації ФСТ „Україна”
  87. Штангрет Уляна Петрівна – керівник Школи вищої спортивної майстерності у Львові
  88. Яремко Юрій Володимирович – президент Львівської обласної федерації бейсболу та софтболу
  89. Яцик Віталій Іванович – віце-президент ГО “Львівська обласна федерація волейболу”
  90. Яцковець Віктор Степанович – перший заступник голови обласної організації ФСТ „Динамо” України