Список членів Олімпійської ради від 2018 до 2022 року.
Список делегатів ОР 2018-2022 д.н
- Адамик Петро Михайлович – президент ГО «Федерація регбі Львівщини», віце-президент федерації регбі України
- Білінська Лілія Романівна– голова обласної організації ФСТ „Колос”
- Блажко Наталія Андріївна – президент Львівської обласної федерації черлідингу, засновниця спортивного клубу «Lviv Angels»
- Богдан Ігор Орестович – президент Львівської обласної федерації карате
- Бублик Олександр Григорович – ГО “Федерація Львівської області зі стрибків у воду”
- Бундз Роман Степанович – голова ЛФ веслування на човнах “Аутригер”, президент ГО СК “Отаман”
- Бурда Богдан Євгенович – президент Львівської обласної федерації боксу
- Бусол Василь Андрійович – президент Федерації фехтування Львівської області, проректор зі спортивної роботи ЛДУФК ім. І. Боберського
- Василенко Наталія Леонідівна – член ради клубу альпінізму та скелелазіння
- Вацеба Оксана Михайлівна – відповідальний секретар, заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Заступниця директора КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”. Голова Львівського регіонального відділення Олімпійської Академії України.
- Веклюк Роман Іванович – голова Львівської обласної федераціїгімнастики, ЗТУ
- Войціцький Ярослав Романович – представник Відділення НОК України у Львівській області в Судовишнянській ОТГ
- Гарцула Тарас Володимирович – президент ГО «Федерація санних видів спорту у Львівській області»
- Гентош Андрій Володимирович – представник Відділення НОК України у Львівській області у Судововишнянській ОТГ
- Герцик Мирослав Степанович – почесний ректор ЛДУФК, ЗТУ з веслування
- Гірняк Володимир Олегович – Львівська обласна федерація вільної боротьби
- Горлов Олександр Дмитрович – голова Львівського обласного осередку федерації веслувального слалому України
- Грабовський Юрій Франкович – віце-президент Львівської обласної федерації регбі
- Грачов Дмитро Олегович – бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах (2004) зі стрільби з лука
- Гречанюк Оксана Олексіївна – член призидії Львівської обласної феднрації бадмінтону
- Грисьо Ярослав Антонович – перший заступник голови Львівської асоціації футболу
- Грицевич Роман Євгенович – президент Львівської обласної федерації дзюдо, заступник голови постійної депутатської комісії комунального майна та власності у Львівській міській раді
- Гут Оксана Михайлівна – федерація кінного спорту Львівської області, керівник КЗ ДЮСШ “Буревісник”
- Гутник Андріян Юрійович – президент Львівської обласної федерації плавання
- Держко Ігор Зіновійович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, завідувач кафедри філософії та економіки Львівського національного медичного університету, доктор філософських наук, Голова ГО “Відділення НОК України у Львівській області”у 1999-2005 роках
- Дзвінник Василь Дмитрович – президент ГО “Львівська обласна федерація важкої атлетики”
- Дзюнько Богдан Іванович – віце-президент Львівської обласної федерації боксу
- Доскіч Віктор Михайлович – федерація кінного спорту Львівської області
- Зінкевич Ігор Ілліч – віце-президент Львівської обласної федерації водного поло, виконавчий директо ВК “Динамо”
- Іваницький Богдан Васильович – президент ЛОО ВГО “Українська Федерація Армспорту”
- Іванів Ірина Ярославівна – президент Львівської обласної федерації художньої гімнастики
- Ігнатович Анатолій Олександрович – начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України
- Калиніченко Олександр Миколайович – президент Львівської обласної федерації стрільби з лука
- Калиновська Ольга Леонідівна – представник Відділення НОК України у Львівській області в Жовківській ОТГ
- Климович Вадим Володимирович – президент ГО «Федерація стрілецького спорту Львівської області»
- Климчук Петро Васильович – Школа вищої спортивної майстерності
- Козар Василь Миколайович – головний тренер жіночої гандбольної команди «Галичанка»-Львів
- Комнатний Роман Григорович – директор Львівського обласного союзу тхеквондо
- Копейка Мар’яна Володимирівна – представник Відділення НОК України у Львівській області в Сокальській ОТГ
- Котельник Андрій Миколайович – президент Федерації боксу міста Львова, засновник “Академії боксу імені А. Котельника”
- Курса Зіновій Іванович – президент Львівської федерації баскетболу
- Кушнір Володимир Олегович – член ради клубу Альпінізму та скелелазіння
- Левків Володимир Іванович – президент ГО “Львівська обласна федерація волейболу”, керівник ГО “СК ЛДУФK – СКІФ”
- Ленишин Вікторія Андріївна – художня гімнастка, учасниця Олімпійських ігор у Лондоні 2012, засновниця клубу художньої гімнастики “SportArt”
- Любицький Роман Теодорович – генеральний директор агенції «Вголос» та НТА
- Любіжанін Володимир Юрійович – директор КЗ “ЛРЦ “ІНВАСПОРТ”
- Магльований Анатолій Васильович – член президії ЛОФ важкої атлетики, проректор Львівського національного медичного університету, професор
- Майборода Юрій Анатолійович – перший заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Перший заступник директора “Арена Львів”. Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.
- Мельник Ростислав Леонідович– член наглядової ради Українського тенісного клубу, генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ.
- Мельніков Олег Вадимович – віце-президент ГО “Федерація Львівської області зі стрибків у воду”
- Милян Володимир Петрович – голова ЛОФ веслування на байдарках та каное, голова ОАВ спорту, віце-президент федерації каное України
- Михалюсь Богдан Миронович – президент Львівської обласної федерації триатлону
- Мицак Дмитро Віталійович – учасник Зимових Олімпійських Ігор-2014 та І Зимових юнацьких Олімпійських ігор-2012 з гірськолижного спорту, член комісії атлетів НОК України
- Моравецький Юрій Васильович – президент федерації велосипедного спорту Львівщини
- Мудрий Ігор Богданович – секретар Львівської міської федерації настільного тенісу
- Набойщіков Володимир Михайлович – віце-президент федерації велосипедного спорту Львівщини
- Нікулін Антон Володимирович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, начальник Управління молоді та спорту Львівської міської ради, віце-президент Львівської обласної федерації карате, Заслужений тренер України
- Опьола Христина Леонідівна – учасниця зимових Олімпійських Ігор 1994 року
- Палеха Катерина Борисівна – Учасниця Ігор трьох Олімпіад зі стрільби з лука, ЗМС
- Пастернак Богдан Ярославович – координатор спілки спортивних журналістів Львова
- Первачук Віктор Анатолійович – заступник президента ЛОФ вільної боротьби, голова ФСТ „Спартак”.
- Передерій Віра Віталіївна – учасниця Ігор Олімпіади в Пекіні з художньої гімнастики; Молодий посол II зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері; представник НОК України
- Полюга Роман Степанович – президент ГО “Львівська обласна федерація біатлону”, директор ЛОЦОП
- Прибило Адам Михайлович – президент Львівської обласної федерації сучасного п`ятиборства
- Приступа Євген Никодимович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Ректор Львівського державного університету фізичної культури. Заслужений діяч науки і техніки України
- Путій Євген Володимирович – президент Львівської обласної федерації греко-римської боротьби
- Роговенко Наталія Миколаївна – секретар Львівської обласної федерації сучасного п`ятиборства
- Родак Степан Михайлович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”. Директор КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”. Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.
- Романюк Микола Степанович – голова федерації хокею Львівщини, президент хокейного клубу «Галицькі Леви»
- Рябцев Володимир Леонідович – віце-президент Львівської обласної федерації триатлону
- Савицький Ігор Васильович – почесний президент Львівської федерації баскетболу
- Свищ Ярослав Степанович – президент Федерацію легкої атлетики Львівської області
- Свіщов Олександр Юрійович – президент ватерпольного клубу «Динамо»-Львів, віце-президент федерації водного поло України
- Сеник Руслан Миколайович – начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України
- Середа Степан Васильович – головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
- Синчук Віталій Миколайович – президент Львівської міської федерації настільного тенісу
- Смірнов Микола Олександрович – голова федерації водного поло Львівщини, срібний призер Ігор Олімпіади з водного поло
- Стаднік Андрій Володимирович – срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні (2008) з вільної боротьби
- Стрельбицький Любомир Володимирович – Віце-президент Львівської обласної федерації стрільби з лука, МСМК, ЗТ України, доцент
- Стріжик Юрій Романович – президент ГО “ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ”
- Турянський Юрій Іванович – голова ГО “Відділення НОК України у Львівській області”
- Федишин Роман Степанович – голова Львівської обласної федерації гандболу
- Хім’як Роман Іванович – заступник Голови ГО “Відділення НОК України у Львівській області”, начальник Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації
- Черних Віктор Михайлович – тренер-викладач КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”
- Шевченко Олександр Якович – голова ГС «Федерація футболу Львівської області»
- Шиманський Роман Михайлович – голова обласної організації ФСТ „Україна”
- Штангрет Уляна Петрівна – керівник Школи вищої спортивної майстерності у Львові
- Яремко Юрій Володимирович – президент Львівської обласної федерації бейсболу та софтболу
- Яцик Віталій Іванович – віце-президент ГО “Львівська обласна федерація волейболу”
- Яцковець Віктор Степанович – перший заступник голови обласної організації ФСТ „Динамо” України