На Львівщині урочисто відкрито новий спортивний об’єкт

16/12/2013

13 грудня ц.р. за участі представників влади, спортивної громадськості, юних та провідних спортсменів Львівщини, представників ЗМІ у м. Львові урочисто відкрито новий стрілецький тир для проведення тренувальних занять і змагань серед юних спортсменів та підготовки резерву національної збірної команди України. Нова спортивна споруда обласної організації ФСТ «Динамо» України збудована за євростандартами й обладнана як одна із найкращих в Україні.

«Для спортивної Львівщини сьогодні особливий день. Новий стрілецький тир сприятиме розвитку спорту у нашій області й по всій країні. Тут є найкращі умови для виховання майбутніх спортивних зірок і сподіваюся, що найближчим часом ми почуємо про перемоги наших спортсменів на змаганнях світового рівня, – зазначив на церемонії відкриття стрілецького тиру голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало.

Також очільник Львівщини додав, що наявність сучасних спортивних баз, ковзанок, залів сприяє популяризації спорту серед молоді. Таким чином, ми забираємо дітей з вулиці, від компютерних ігор і залучаємо їх до занять фізичною культурою.

У церемонії відкриття стрілецького тиру також взяли участь, зокрема: голова фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, віце-президент Національного Олімпійського комітету України Віктор Корж; начальник Головного управління МВС України у Львівській області, голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, Олександр Рудяк; начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода; представник генпідрядної організації по будівництву тиру, директор дочірнього підприємства ТзОВ «Будівельна компанія Інтергалбуд» Назар Городецький та ін.

Довідка:

Стрілецький тир обладнаний як один із найкращих в Україні, загальна площа тиру (1 478 кв. м); кількість стрілецьких зон для стрільби з пістолету25 м – три на 18 стрілецьких місць; одна зона для стрільби з пневматичної зброї на 10 м; три бокси для зберігання зброї; майстерня для ремонту зброї; навчальний клас; тренерські кімнати й інші допоміжні приміщення. Адреса стрілецького тиру – Львів, вул. Янева, 10.

Інші новини

ukУкраїнська