Відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

17/01/2014

16 січня відбулося перше у 2014 році засідання колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, під час якого було розглянуто основні підсумки діяльності управління у 2013 році; деталізовано питання пожежної безпеки, безпечної експлуатації мереж електро- та газопостачання в закладах сфери фізичної культури та спорту й під час проведення молодіжних заходів; обговорено виконавську дисципліну і стан організації виконання завдань, запитів та звернень громадян у 2013 році.

Участь у роботі колегії взяли: заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області Ігор Терех, інспектор відділу профілактичної роботи ГУ ДСНС України у Львівській області Любомир Васечко, керівники структурних підрозділів молоді та спорту райдержадміністрацій та міст обласного підпорядкування, керівники обласних федерацій з видів спорту та ін.

Перед початком засідання колегії цінними подарунками було відзначено кращих спортсменів Львівщини за підсумками 2013 року (Ростислав Герцик, фехтування і Марія Музичук, шахи); вручено сертифікати фінансової підтримки кращим командам Львівщини з ігрових видів спорту («Динамо»-Львів, водне поло і «Галичанка»-Львів, гандбол), вшановано лауреатів у номінаціях «За кращу організацію занять фізичною культурою і спортом в місцях масового відпочинку населення у 2013 році» (Золочівський міський голова Ігор Гриньків), «За кращу організацію фізичної культури і спорту за місцем проживання населення у 2013 році» (Ходорівський міський голова Олег Коцовський), «За кращу організацію фізичного виховання і спорту у сільській місцевості Львівщини у 2013 році» (сільський голова села Забір’я Жовківського району Зіновій Сенько), команду ветеранів волейболу СК “Омега” – переможців VIII Всесвітніх ігор майстрів 2013 року (капітан команди Сергій Сеницький).

Керівники спортивних шкіл Львівщини отримали сертифікати про надання ДЮСШ першої категорії (ДЮСШ «Троянда»; ДЮСШ «Іскра»; ДЮСШ «Буревісник»; ДЮСШ «Фаворит»; КДЮСШ ім. Ю.Кутенка; ДЮСШ №2 м. Львова; ДЮСШ №3 м. Львова; ДЮСШ №5 м. Львова; СДЮШОР № 1; СДЮШОР № 4).

Теплі оплески пролунали також для боксера Олега Довгуна, який отримав посвідчення «Майстра спорту України міжнародного класу» та перспективним спортсменам області Тамарі Євдокимовій (легка атлетика), Сергію Гераймовичу (триатлон), Дмитрові Коту (бокс), які отримали посвідчення «Майстер спорту України).

Сертифікати про отримання Грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік в розмірі від 59 тисяч до 75 тисяч гривень отримали Тетяна Думич, Анна Крищишин, Павло Кротюк, Валентина Склярова, Віра Чумак для реалізації значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах.

Засідання колегії відбулося в актовому залі Франківської районної адміністрації Львова (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 85) за головування заступника начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксани Вацеби.

Загалом 2013 рік для фізкультурно-спортивної галузі Львівщини був позначений успішною реалізацією низки заходів на відзначення Року видатного діяча української національної фізичної культури І. Боберського на Львівщині; п’ятим місцем у Всеукраїнському рейтингу з літніх олімпійських видів спорту серед АР Крим, областей та міст Києва і Севастополя; успішним виконанням кількох обласних цільових програм; унікальною реконструкцією комплексу для водних видів спорту на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України; відкриттям першого збудованого у Львові за часів незалежності України критого стрілецького тиру обласної організацій фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»; гучними успіхами спортсменів Львівщини, серед яких: Надія Волинська (бронзова призерка Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту, спортивне орієнтування); Дмитро Бабійчук (срібна медаль ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств (WCG’13), самбо); Володимир Андрейчук та ОлексійКотвінський (чемпіони світу з гирьового спорту); Роман Павлик (чемпіона світу з легкої атлетики серед неповносправних спортсменів); Віталій Вергелес(веслування) та Віталій Кільчицький (біатлон) (медалісти літньої та зимової Всесвітньої Універсіади); Ігор Гілета (триразовий чемпіон світу з веслування на човнах дракон серед ветеранів спорту) та відзначені на засіданні колегіїРостислав Герцик і Марія Музичук

Інші новини

ukУкраїнська