Найкращі спортивні журналісти та фотографи отримали нагороди від НОК України

24/01/2014

Нещодавно Національний олімпійський комітет України вручив цінні призи та пам’ятні дипломи переможцям Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та лауреатам конкурсу на кращу спортивну фотографію (за підсумками 2013 року).

Вже тринадцятий рік поспіль Комісія НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» визначає найкращих спортивних журналістів і ЗМІ. На розгляд комісії надходять роботи з усіх куточків України, а кількість учасників постійно зростає. Так, у цьому році НОК отримав рекордну кількість робіт з 24 регіонів країни (у минулому 19). Сьомий рік українські професійні фотографи, аматори та діти можуть представляти свої роботи у конкурсі на найкращу фотографію. Якщо у минулому році заявки на участь у конкурсі надійшли з 13 регіонів, то в цьому – з 22-х. Детально вивчивши всі заявки, комісія назвала імена переможців.

Сьогодні в Олімпійському домі подарунки лауреатам вручав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков.

Серед лауреатів цього представницького конкурсу нагороди отримали журналісти Львівщини. Зокрема:

– в номінації «Дебют в спортивній журналістиці» Наталія Васьо (журнал «Сто талантів», м. Львів).

– в номінації «Найкращі спортивні журналісти року» Олена Садовник («Високий замок», м. Львів);

– в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма року» «Спортпанорама» (Львівська державна телерадіокомпанія, м. Львів);

Вітаємо спортивних журналістів Львівщини із заслуженим визнанням!

Інші новини

ukУкраїнська