Українці США радо вітають голосування за логотип Львів-2022

24/01/2014

Охоче відгукується українська громада з-поза меж України на процедуру голосування за логотип заявки міста Львова на право проведення зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року.

Зокрема ось як прокоментувала своє голосування за один із варіантів такого логотипу одна з провідних громадських та спортових лідерів української громади США, аташе НОК України в 1994-2002 роках, кавалер найвищої відзнаки НОК України, кавалер відзнаки імені Івана Боберського, громадянка США Ляриса Барабаш-Темпл, чиї родинні корені пов’язані зі Львівщиною. Свого часу саме її журналісти називали добрим ангелом українських атлетів.

«З радістю сприймаємо, що нарешті дочекалися можливості проведення Олімпійських Ігор в Україні і дуже бажаємо щоби такі крупні змагання відбулися на нашій рідній землі. Особливо тішимося, що з’явилася нагода обирати серед логотипів найкращий проект на Львів 2022.  Хочу відзначити, що всі проекти виконані на високому художньому рівні. А проголосувала за той логотип, який окрім естетичного оздоблення несе сильне змислове навантаження у вигляді вершин яких прагнемо».

Нагадаємо, що голосування на сайті www.lviv2022.in.ua триває до 26 січня ц.р.

Інші новини

ukУкраїнська