Обрано офіційний логотип заявки Львова на Олімпіаду-2022

30/01/2014

Сьогодні під час урочистої церемонії проводів Олімпійської збірної України на XXII зимові Олімпійські ігри 2014 року відбулась презентація офіційного логотипу заявки Львова на право проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

В.о. віце-прем’єр-міністра Олександр Вілкул та президент НОК України Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022 року.

«Логотип, який буде представляти у світі Львів та Україну, вибрано не у кабінетах. У його виборі взяли участь майже 60 тисяч українців. Голосування тривало з 13 по 26 січня на спеціально створеному сайт www.lviv2022.in.ua. За логотип-переможець проголосували понад 32 тисяч українців», – сказав Олександр Вілкул.

«Олімпійські амбіції України проявляються не тільки у прагненні наших спортсменів до перемоги на зимовій Олімпіаді у Сочі, але й у бажанні провести таке свято спорту в Україні. Адже це – унікальний спосіб підняти спортивний рівень держави, стимулювати економіку, туризм, покращити міжнародний імідж країни», – наголосив президент НОК України Сергій Бубка.

Генеральний директор Заявкового комітету Львів-2022 Сергій Гончаров зазначив: «Триває дуже жорстка боротьба під час вибору МОКом міста-переможця. У нас дуже серйозні конкуренти. Але сам факт участі України у цьому змаганні є важливою складовою популяризації країни, Карпатського регіону та Львова. Для підготовки заявки ми залучили кращих світових фахівців».

Усі чотири варіанти логотипів розробили всесвітньовідомі компанії «North design» та «Теnео», які мають успішний досвід з розробки логотипів та позиціонування багатьох Олімпіад та чемпіонатів світу.

Логотип-переможець гармонійно поєднує у собі відкритість Львова світові, його багатонаціональність, багатокультурність, і разом із тим – високу толерантність, привітність. Також у Лого глибока, давня культура міста і регіону поєдналася з надзвичайними природними умовами – унікальними Карпатами, які є невід’ємною частиною історії і сьогоднення міста Лева та його гостей.

«Ідея подати заявку на проведення Олімпіади належить Президенту Віктору Януковичу. І участь Львова у світовій промоції, і проведення Ігор – не просто важливі самі по собі, вони сприятимуть популяризації спорту та прискорять розвиток туристичного регіону Карпат на 20-30 років. Ефект від цього імпульсу відчує на собі вся країна», – підкреслив Олександр Вілкул.

На думку срібної призерки зимових Олімпійських ігор 1998 року біатлоністки Олени Петрової, сама заявка на Олімпіаду-2022, незалежно від того, чи буде вона виграшною з першої спроби, це вже перемога для України. «В рамках підготовки заявки ми почали більше дбати про зимові види спорту, почали планувати розбудову зимової спортивної інфраструктури, а також забезпечували умови, щоб наші спортсмени-олімпійці якомога краще виступили на найближчій Олімпіаді. Самі ж Олімпійські ігри – це просто чудова нагода зробити прорив українського зимового спорту в світі: побудувати спортивні центри та бази, підготувати нове переможне покоління спортсменів», – наголосила Олена Петрова.

Інші новини

ukУкраїнська