Футболісти збірної команди України відвідали бійців АТО у львівському госпіталі

01/04/2015

Напередодні матчу національних збірних Україна – Латвія, що відбувся 31 березня 2015 року на стадіоні «Арена Львів», футболісти збірної України відвідали бійців АТО, які перебувають на лікуванні у львівському військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Разом з зірками українського футболу як Артем Федецький, Тарас Степаненко, Олег Гусев, Роман Безус, Артем Кравець, Пилип Будківський, прес-аташе національної збірної України з футболу Олександром Гливинським, провідати бійців прибули й інші керівники спорту Львівщини, серед яких і начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода. Футболісти привезли для вояків фрукти та шалики з символікою збірної, а від спортивної громади отримали комплекти для гри в шахи,шашки,нарди та олімпійську енциклопедію.

«Ми захищаємо Україну на війні, а спортсмени – честь країни на міжнародних змаганнях, можна сказати, вони теж – «солдати». Вони виграють, а ми радіємо і самопочуття в нас покращується», – сказав один з пацієнтів госпіталю, боєць Петро.

«Нам приємно, що маємо таку моральну підтримку. Коли ми стояли на передовій, то знали, що нас люблять всі українці. Тому все буде добре», – розчулився вояк Михайло.

Інші новини

ukУкраїнська