Під патронатом НОК України у Львові відбудеться важкоатлетичний турнір, пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля

01/02/2016

6 лютого 2016 року база олімпійської підготовки Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України (Львів, вул. В. Янева, 10) прийматиме обласний юнацький турнір, пам’яті уславленого українського важкоатлета, Олімпійського чемпіона 1976 року з важкої атлетика Петра Короля.

Змагання відбудуться під патронатом НОК України за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, федерації важкої атлетики Львівщини, обласної організації ФСТ «Динамо» та КДЮСШ «Атлет». Молоді важкоатлети Львова, Жидачева, Стрия, Городка, Самбора змагатимуться у трьох вікових групах: до 13, до 16 та до 17 років.

Змагання розпочнуться об 11 годині; парад відкриття – о 13 год. 30 хв.

Історія цих змагань розпочалася з 2000 року й турнір проводився на призи Петра Короля та за його участю як почесного гостя. На превеликий жаль уславлений львівський олімпієць відійшов у засвіти минулого року через важку хворобу.

В різні роки переможцями цього турніру були відомі в подальшому львівські важкоатлети І. Шимечко, В. Мартинюк, Д. Кравченко, В. Кінарьов, В. Рекша, І. Піяйко та ін.

Довідково.

Петро Кіндратович Король народився 2 січня 1941 року в Челябінській області. Заслужений майстер спорту з важкої атлетики (1974), представляв спортивне товариство «Динамо» – Львів. Чемпіон Ігор ХХI Олімпіади (1976, Монреаль) у ваговій категорії до 67,5 кг. Багаторазовий чемпіон світу, дворазовий чемпіон Європи. Встановив три світових рекорди. Тренери В. Боб, А. Речкіман.

Після завершення спортивної кар’єри працював тренером-інструктором у Львівській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

2 липня 2015 року Петро Король помер.

Інші новини

ukУкраїнська