На старті олімпійського сезону Коростильов шостий у Мюнхені

02/02/2016

Міжнародними змаганнями зі стрільби з пневматичної зброї, які 28-30 січня 2016р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина) відкрили олімпійський змагальний сезон українські стрільці.
Особливістю мюнхенських стартів було те, що у кожному виді програми переможці визначалися двічі, юніори та юніорки змагались окремо.
У стрільбі з пневматичного пістолета у першій спробі студент І курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) у кваліфікації настріляв 581 очко і посів 9 місце. До фіналу (8 кращих) Павло не кваліфікувався лише за додатковими показниками – таку ж суму набрали ще троє учасників. Переміг чех Їндріх Дубови.
У другому старті Коростильов «заходить» у фінал з третім результатом – 582 очки. Однак, невдалий початок дозволяє йому посісти лише 6 місце. Непогано, як для вісімнадцятирічного спортсмена та ще й на початку сезону. Нагадаємо, що саме у цьому виді змагань Павло виборов олімпійську ліцензію.
Серед жінок-пістолетниць рівних у обидвох змаганнях не було олімпійській чемпіонці з Чернігова Олені Костевич. Однокурсниця Коростильова Поліна Конарєва у кваліфікації показала 29ий та 39ий результати.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Україну представляв ще один вихованець училища Олег Царьков. У першому старті Олег посів 21 місце (625,9 очка). У другій спробі Олег на 2,2 пункти покращує результат, однак для потрапляння у фінальну вісімку цього виявилося замало – у підсумку 10 місце.

Інші новини

ukУкраїнська