Юнацька команда Львівщини виборола срібні нагороди чемпіонату України 2016 року з дзюдо

16/02/2016

У Львові завершився один з основних стартів національного рівня для спортсменів резервного складу збірної команди України з дзюдо – Чемпіонат України та командний Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 18 років.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, федерація дзюдо України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація дзюдо. Роботу суддівського корпусу змагань очолив Заслужений тренер України, суддя національної категорії, головний арбітр змагань – Олександр Бавшин (м. Львів).

Загалом в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України участь змагалася рекордна кількість спортсменів для змагань такого рівня – 488 кращих дзюдоїстів національного рівня (1999-2001 рр.н.), які представляли збірні команди 22 областей України та місто Київ.

Учасників змагань, серед інших почесних гостей, вітав Заслужений майстер спорту, багаторазовий переможець світових та Європейських чемпіонатів, бронзовий призер Ігор XXVII Олімпіади в Сіднеї Руслан Машуренко. Заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба вручила Почесну грамоту та Подяку голови облдержадміністрації майстру спорту України міжнародного класу львів’янці Василині-Ірині Кириченко та її наставнику Заслуженому тренеру України Андрію Надопті за здобуту бронзову нагороду юнацького чемпіонату світу з дзюдо 2015 року.

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували Вадим Назаренко, Анастасія Перехрест, Дар’я Білодід, Анастасія Кім, Анастасія Антіпіна (Київ); Олександра Камінська (м. Київ – Донецька область); Марія Меркулова (Дніпропетровська – Донецька область); Дмитро Нагорний, Сергій Мишалов (Дніпропетровська область); Федір Федорчук, Кирило Нечепорюк (Одеська область), Лев Смагін (Закарпатська область); Станіслав Семков (Хмельницька область); Вадим Велков (Кіровоградська область); Анастасія Безатосна (Харківська область); Софія Потапчук (Черкаська область) та ін.

З поміж досягнень збірної Львівщини, особливої уваги вартий виступ юнацької «стінки», яка поступилась лише у фіналі своїм більш титулованим та досвідченим візаві з Дніпропетровської області.

Варто зазначити, що окрім спортивної складової, організатори змагань не абияку увагу приділили забезпеченню змістовного дозвілля учасників змагань – для усіх бажаючих упродовж двох днів проводилися безкоштовні автобусні екскурсії містом, відвідини музеїв, храмів та пам’яток культурної спадщини стародавнього Львова.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ

Чемпіонату України серед юнаків віком до 18 років

50 кг.

1 Нагорний Дмитро 1999 Дніпропетровська
2 Вередиба Олег 2001 Дніпропетровська
3 Пасічник Артур 2001 Київ
3 Штефанеса Едуард 2000 Чернівецька

55 кг.

1 Смагін Лев 2000 Закарпатська
2 Криворот Олександр 1999 Київ
3 Чернов Вадим 2000 Волинська
3 Жуков Андрій 2000 Київ

60 кг.

1 Мишалов Сергiй 1999 Дніпропетровська
2 Шевченко Даніель 1999 Дніпропетровська
3 Дудар Денис 1999 Київ
3 Станілога Максим 2000 Київська

66 кг.

1 Семков Станіслав 2000 Хмельницька
2 Міхєєв Олександр 1999 Харківська
3 Михайловський Антон 1999 Київська
3 Луб’янко Гліб 1999 Харківська

73 кг.

1 Назаренко Вадим 2000 Київ
2 Сабадаш Михайло 2000 Київська
3 Кульга Євген 1999 Дніпропетровська
3 Чернишов Юрій 1999 Київ

81 кг.

1 Федорчук Федір 1999 Одеська
2 Матлашевський Микита 1999 Дніпропетровська
3 Бровко Владислав 1999 Львівська
3 Балєвський Євген 2000 Рівненська

90 кг.

1 Велков Вадим 2000 Кіровоградська
2 Вегера Євген 1999 Харківська
3 Стрижаков Єгор 1999 Донецька
3 Марушкін Сергій 1999 Одеська

+90 кг.

1 Нечепорюк Кирило 1999 Одеська
2 Книш Ярослав 2000 Харківська
3 Прохоренко Руслан 1999 Запорізька
3 Манукян Давід 2000 Одеська

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ

Чемпіонату України серед дівчат віком до 18 років

40 кг.

1 Камінська Олександра 2000 Київ-Донецька
2 Луньова Аліна 2001 Київ
3 Куценко Владислава 2001 Київська
3 Танцюра Анна 1999 Дніпропетровська

44 кг.

1 Перехрест Анастасія 2000 Київ
2 Бегеба Алла 2000 Івано-Франківська
3 Вербецька Акіліна 2000 Київ
3 Перехрест Руслана 2001 Дніпропетровська

48 кг.

1 Білодід Дар’я 2000 Київ
2 Жуковська Анжела 2000 Київ
3 Прийма Анна 1999 Запорізька
3 Шульга Олександра 1999 Рівненська

52 кг.

1 Безатосна Анастасія 1999 Харківська
2 Врублевська Анастасія 1999 Хмельницька-Київ
3 Ващенко Лідія 1999 Житомирська
3 Булашевич Марія 2000 Київ

57 кг.

1 Антіпіна Анастасія 1999 Київ
2 Онищук Алла 1999 Хмельницька-Волинська
3 Нецвіт Владислава 1999 Харківська
3 Шован Яна 2000 Закарпатська

63 кг.

1 Потапчук Софія 1999 Черкаська
2 Паустовська Катерина 2000 Дніпропетровська
3 Мельник Анастасія 2001 Полтавська
3 Купіна Ганна 1999 Харківська

70 кг.

1 Кім Анастасія 2000 Київ
2 Бойко Анна 2000 Рівненська
3 Снісаренко Марія 2000 Миколаївська
3 Чистякова Наталія 2001 Чернігівська

+70 кг.

1 Меркулова Марія 2000 Дніпропетровська-Донецька
2 Горб Єлизавета 1999 Дніпропетровська
3 Тріфан Вікторія 1999 Львівська
3 Слободянюк Ганна 1999 Хмельницька

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

серед юнаків віком до 18 років

1 місце Дніпропетровська 1 2 місце Львівська
60 Нагорний Дмитро 60 Маційовський Володимир
Шевченко Даніель Пенхерський Микита
66 Мишалов Сергій 66 Костів Маркіян
Воротеляк Данило
73 Востренков Сергій 73 Липка Антон
Кульга Євген Сенчишин Олег
81 Матлашевський Микита 81 Бровко Владислав
Кузюбердін Олександр
+81 Ситник Олександр +81 Коломійцев Віталій
Чопоров Артем Акімов Максим
3 місце Харківська 2 3 місце Волинська
60 Макарян Еміль 60 Чернов Вадим
Грицуняк Станіслав
66 Лубянко Гліб 66 Омельчук Роман
Юрчук Павло
73 Солодовников Олександр 73 Гуленков Станіслав
Волженцев Антон Сакір Назар
81 Статівка Єгор 81 Мельничук Костянтин
Путінцев Вадим
+81 Вегера Євген +81 Павлович Олександр
Чернов Вадим

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

серед дівчат до 18 років

1 місце м. Київ 2 місце Дніпропетровська
48 Білодід Дар’я 48 Танцюра Анна
52 Булашевич Марія 52 Мізіна Катерина
57 Антіпіна Анастасія 57 Попович Вікторія
Саркісян Карина
63 Гончаренко Аліна 63 Паустовська Катерина
Танцюра Валерія
+63 Кваско Надія +63 Меркулова Марія
Горб Єлизавета
3 місце м. Київ, Олімпійський коледж

ім. І.Піддубного

3 місце Хмельницька
48 Вербецька Акіліна 48 Волощук Дарина
52 Жуковська Анжела 52 Врублевська Анастасія
57 Шован Яна 57
Зборошенко Діана
63 Потапчук Софія 63 Слободянюк Ірина
Стрельченко Христина
+63 Кім Анастасія +63 Слободянюк Анна
Станіка Ганна

Інші новини