У Миколаєві відбулись районні змагання “Олімпійське лелеченя”

19/02/2016

На базі Миколаївського спортивно-оздоровчого комплексу “Ювілейний”, що на Львівщині,  відбулись районні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”. Вибороти право представляти Миколаївський район на обласному етапі приїхали команди з 19 загальноосвітніх шкіл.

Перед початком змагань вже традиційно капітани команд піднімають державний Прапор України та прапор НОК України. Цьогорічна урочистість була приурочена й ІІ  зимових Юнацьким олімпійським іграм, що з 12 по 21 лютого тривають у Норвезькому містечку Ліллехаммер.

У програмі змагань спортивні естафети та олімпійська вікторина.

За підсумками усіх видів програми перше місце розділили між собою дві команди: Розвадівська ЗОШ та Миколаївський НВК. За згодою сторін, на обласних змаганнях, що відбудуться у квітні ц.р. виступить команда Миколаїського НВК.

Учасників змагань прийшли привітати: Євген Дзюбайло – заступник голови Миколаївської районної ради; Іван Наконечний – начальник сектору молоді та спорту РДА; Михайло Гураль – методист відділу освіти РДА; Ярослав Буць – директор Миколаївської ДЮСШ; Ігор Бортак – голова методоб’єднання району та виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна.

Інші новини

ukУкраїнська