Пелопоннеський університет оголошує прийом заявок на олімпійське навчання

26/02/2016

Департамент спортивної організації та менеджменту факультету людського руху та якості життя Пелопоннеського університету (Спарта, Греція) за підтримки Міжнародної олімпійської академії запрошує до навчання за магістерською програмою «Олімпійські дослідження, олімпійська освіта, організація та менеджмент олімпійських заходів».

Програма розрахована на три семестри. Студенти навчатимуться два семестри в Греції, а останній третій – за місцем проживання. Початок навчання 15 вересня 2016 року.

Вартість повного курсу навчання – 3000 євро. Оплата здійснюється двома частинами – перед початком кожного семестру. Інші витрати, які передбачає дана програма, покриваються за рахунок МОА та спонсорів: проживання і харчування (повний пансіон) за 9 тижнів на семестр, групове перевезення з Афін до стародавньої Олімпії і Спарти, а також витрати на освітні тури (проживання, харчування, перевезення, відвідування музею) в префектурі Пелопоннес (4 дні) та Північної Греції (4 дні).

У програмі можуть взяти участь всі, хто має диплом бакалавра вищих навчальних закладів як Греції так і інших країн. Перевага надається співробітникам національних олімпійських академій, національних олімпійських комітетів, Міжнародного Олімпійського Комітету, комітетів ЄС з питань освіти, культури і спорту або випускникам центрів олімпійських досліджень, шкіл спортивних організацій та менеджменту, фізичної освіти, журналістики, економічних факультетів та інших відділів, а також відділів визнаних закладів відповідного статусу у Греції і закордоном.

Кількість студентів обмежена – до 40 осіб. Від абітурієнтів очікується високий рівень володіння англійською мовою, так як всі лекції будуть викладатися англійською.

Для вступу на програму необхідно подати наступні документи:

–                     Заявку

–                     Чітку копію диплому бакалавра

–                     Чітку копію додатку до диплома бакалавра

–                     Чітку копію документу про закінчення післядипломного навчання (якщо є)

–                     Розширене СV-резюме

–                     Чітку копію сертифікату про закінчення мовних курсів (англійської або іншої мов)

–                     Два рекомендаційних листи, один з яких має бути від професора університету. Будь-який інший рекомендаційний лист, особливо від Національної олімпійської академії або Національного олімпійського комітету чи іншої спортивної організації.

Всі копії документів мають бути офіційно завірені штампом установи, яка їх видавала.

Документи необхідно подати до 30 квітня 2016 року на адресу секретаріату магістерської програми:

Master’s Degree Programme on Olympic Studies

Director Prof.K.Georgiadis

52, Dimitrios Vikelas Avenue

Більш детальну інформацію щодо програми, контактні дані університету, а також  бланк заявки ви можете знайти на сайті університету www.uop.gr. Контактна особа у Національному олімпійському комітеті Неля Дем’янець (demianets@noc-ukr.org).

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська