Бродівщина приймала районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

07/03/2016

Нещодавно у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша відбувся ІІ етап  Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях прийняли команди з Бродівської гімназії ім.І.Труша, Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3,Бродівської СЗОШ №2, Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4.  У програму  змагань ввійшли такі види: презентація команди, рухлива гра «Гопак», біг з м’ячем, гладкий біг, ведення м’яча з обвідкою стійок, посадка картоплі та «Олімпійська вікторина».

Привітати учасників з початком змагань прийшов голова Бродівської районної ради- Є.Швед, який побажав маленьким олімпійцям сили духу та злагодженої боротьби, а також методист відділу освіти Бродівської РДА В.Стецик nf завідувач сектору молоді та спорту Н.Гудима.

Суддями змагань були: Войтко В.,  Демчук М. та Сурмай Ю.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Бродівської СЗОШ №2, ІІ місце посіла команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3, ІІІ місце- команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4, команда Бродівської гімназії ім.І.Труша відповідно зайняла ІV місце. Нагородити та привітати олімпійців прийшла керівник апарату Бродівської РДА М.Роді, яка подякувала учасникам за хвилюючі моменти переживання та вручила  командам грамоти, а за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської РДА усім учасникам солодощі.

Переможець ІІ етапу змагань, команда Бродівської СЗОШ №2, прийме участь у обласному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя» у м.Львові, що відбудеться у квітні 2016 року.

Інші новини

ukУкраїнська