Засідання колегії управління фізичної культури та спорту спільно з виконкомом відділення, планується провести в Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

25/03/2016

Перше у цьому році засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації заплановано провести 6 квітня 2016 року – в Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Формат проведення засідання буде розширено – участь у  засіданні візьмуть також члени виконкому відділення НОК України у Львівській області та директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини.

На порядку денному розглядатимуться такі питання:

1. Про підсумки участі спортсменів Львівщини в: II зимових Юнацьких Олімпійських іграх (Ліллехаммер, Норвегія, лютий 2016 року); про хід підготовки спортсменів області до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 5-21 серпня 2016 року) та ХV літніх Паралімпійських Іграх (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 7-18 вересня 2016 року) та актуальні питання розвитку резервного спорту в області.

2. Актуальні питання дотримання правил безпеки під час фізкультурно-спортивної діяльності.

3. Про використання можливостей міжнародної технічної та грантової допомоги в сфері фізичної культури та спорту.

Довідково.

За ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй 6 квітня по всьому світу відзначається Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН. Адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Інші новини

ukУкраїнська