На Львівщині завершився престижний міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ “Ukraine Open Cup 2016”

31/03/2016

Львівщина вперше в історії українського олімпійського тхеквондо ВТФ 26-27 березня 2016 року приймала рейтинговий турнір світового рівня – міжнародний турнір класу G-1 з тхеквондо ВТФ “Ukraine Open Cup 2016”.

Ці престижні міжнародні змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, президента Федерації тхеквондо ВТФ України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації. З 2014 року Всесвітня Федерація тхеквондо (WTF) присвоїла цьому турніру високий світовий статус G-1, що дозволило залучити спортсменів з різних куточків земної кулі, адже участь в турнірах G-1 – це шанс поповнити свій світовий рейтинг дорогоцінними очками.

В легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази Міноборони України упродовж двох днів змагалося понад 250 атлетів європейського й світового тхеквондо, котрі представляли команди 19 країн у трьох вікових категоріях (дорослі, юніори та кадети). Найсильнішим складом виступили на турнірі й українські спортсмени. Вся національна збірна відстоювала честь країни й боролася за нагороди та рейтингові бали.

Це най масштабніші старти тхеквондистів в Україні за останні кілька років і перші такого рангу у Львові. «За останні два роки кількість учасників зросла на половину. А кількість країн у кілька разів. І рейтингових спортсменів у стало значно більше. До прикладу, збірна Італії приїхала у повному складі, із них чимало хто є першими номерами світового рейтингу», — зауважив головний секретар змагань Андрій Радіонов.

Відтак у рідних стінах українські тхеквондисти вибороли 94 медалі – 25 золотих, 27 срібних і 43 бронзові.

Переможцями цього представницького турніру в командному заліку виявилися тхеквондисти Києва (12 золотих, 6 срібних і 3 бронзові медалі). Друге місце посіли гості з Хорватії – 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медаль. Третє було на рахунку молдавських тхеквондистів, які вибороли у Львові 4 золоті та 3 срібні медалі.

Крім того спортсмени столиці України увійшли до призової трійки кращих жіночих і чоловічих команд (з урахуванням усіх вікових груп).

У змаганнях серед чоловіків перемога була за командою Києва. Друге місце виборола команда Молдови, третє – спортсмени Хорватії. У змаганнях серед жінок перемогу здобули спортсменки Хмельницького обласного відділення тхеквондо ВТФ. Друге місце було за італійками, а третє виборола команда міста Києва.

Інші новини

ukУкраїнська