На переддні міжнародного Дня спорту на Львівщині презентовано новий проект НОК України #OlympicLab

05/04/2016

‪#‎OlympicLab‬ реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету .

Сьогодні, на переддні міжнародного Дня спорту ‪#‎sport4betterworld‬ з новим проектом мали змогу ознайомитись учні загальноосвітньої школи №1 міста Львова. Захід відбувся на базі дитячої бібліотеки – філія №4, що у Сихівському районі міста (завідувач бібліотеки Оксани Чорномаз).

До школярів у гості завітали спортсмени санкарі: Роман Захарків; Олена Стецьків; Олена Шхумова; Андрій Лисецький; Мирослав Левкович; Олена Смага; Ігор Стахів – учасники олімпійських ігор, як дорослих так юнацьких, а також їх тренери: Тарас Гарцула, Мар’ян Гузнер та Дмитро Нікотєнєв. Упродовж зустрічі учні дізнались про санний спорт та його види, про тренування та змагання, мали змогу особисто спробувати професійне спорядження та поспілкуватись з олімпійцями,  а також взяти участь в олімпійській вікторині і отримати подарунки від НОК України.

Спортсмени охоче ділились враження від участі в Юнацьких олімпійських іграх, своїм досвідом навчання та тренування, і розкривали секрети завдяки чому вони досягають своєї мети.

Довідково:

‪#‎OlympicLab‬ – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.
‪#‎OlympicLab‬ включатиме в себе шість етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Інші новини

ukУкраїнська