З нагоди Міжнародного Дня спорту заради розвитку та миру ‪відбулась зустріч з олімпіцями

07/04/2016

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру  ‪#‎sport4betterworld‬, яку організувало управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з відділення НОК України у Львівській області відбулась зустріч з учнівською молоддю нового стипендіата НОК України, учасниці І зимових Юнацьких олімпійських ігор в Інсбруку, майстром спорту України з санного спорту Галиною Куречко.

На захід, що відбувався на базі районної дитячої бібліотеки-філія №26, прийшли школярі, які навчаються у Франківському районі міста та діти учасників АТО. В рамках спілкування #‎Olimpiclab виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола розповіла про олімпійський  рух, олімпійські цінності та ідеали, про види спорту, а стипендіат НОК України Галина Куречко поділилась враження участі в Юнацьких олімпійських іграх.  Також всі мали змогу переглянути відеофільм – спогади Лондон-2012 адже цього літа вболівальники спорту очікують велику подію чотириріччя,  ХХХІ літні Олімпійські Ігри і Ріо-де-Жанейро (5-21 серпня 2016 року, Бразилія).

В подарунок, бібліотека отримала від НОК України цікавий та ілюстрований 2-х томник “Олімпійські ігри”, а найбільш активніші учасники заходу олімпійський щоденник.

Інші новини

ukУкраїнська