Фінляндія подала заявку на проведення Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2021 року

12/04/2016

Комісія Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) відвідала фінське місто Вуокатті, яке спільно з Рукою подали заявку на проведення зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю у 2021 році.

До слова, ця країна вже має досвід проведення таких змагань серед молоді – у 2001 році Вуокатті було столицею зимового ЄЮОФ, а у 2009-му вже Тампере приймало найсильніших юних атлетів континенту під час літнього Фестивалю.

Комісія ЄОК протягом 3 днів мала можливість ознайомитись з майбутньою заявкою та запропонованими місцями розташування спортивних об’єктів й інфраструктурою тощо.

Центром ЄЮОФ буде Вуокатті і це невипадково, адже ті, хто пам’ятає Олімпійський фестивалю-2001, знають, що це прекрасне місце, яке постійно розвивається і сильно змінився у кращу сторону з тих пір.

Оргкомітет ЄЮОФ-2021 пропонує проведення деяких заходів у м. Рука, яке є спортивним курортом і розташовується приблизно у 300 км від Вуокатті, неподалік міста Куусамо. Наразі ця пропозиція оцінюється експертами.

Остаточна презентація Вуокатті-Рука має бути представлена до кінця серпня 2016 року.

Члени комісії Європейських Олімпійських Комітетів переконані, що дана заявка має високі шанси, щоб провести чудовий зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль у 2021 році. Вони задоволені тим, що Національний олімпійський комітет Фінляндії висловив готовність прийняти втретє ЄЮОФ у країні тисячі озер. Фіни відмінні організатори зимових видів спорту і зимові види спорту у їхніх генах.

Вибори столиці Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2021 року буде проходити під час Генеральної Асамблеї ЄОК у жовтні 2016 року в Мінську.

www.noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська