У Львові стартує прийом документів на участь у програмі “Дитячий тренер 2016”

03/05/2016

З 1 травня 2016 року у Львові стартує прийом документів на участь у конкурсі “Дитячий тренер – 2016”.

Цього року ухвалою сесії Львівської міської ради №397 від 21.04.2016 року вдруге прийнято програму підтримки тренерів, які працюють з дітьми на території м. Львова. Програма була розроблена управлінням молоді, сім’ї та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Відповідно до програми сто кращих тренерів м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років отримають грошову винагороду по 25 тис. грн. Для участі у програмі можуть подаватися як самі тренери, так і бути висунутими від спортивних клубів чи федерацій.

«Другий рік поспіль ми реалізовуємо програму “Дитячий тренер”. Це дозволяє нам підвищувати престиж дитячого тренера у нашому місті, створювати більш сприятливі умови для спортивних тренерів, які працюють з дітьми, адже все що ми вкладемо в дитячий спорт сьогодні – принесе спортивний успіх для нашого міста і країни вже завтра. Ми врахували минулорічний досвід реалізації програми щоб зробити конкурс максимально прозорим та простим для учасників», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно подати через Центр надання адміністративних послуг Львівської міської ради пакет документів, а саме:

  • Заява на участь у Програмі (додаток 1 до Програми).
  • Копію паспорта громадянина України.
  • Копію ідентифікаційного коду.
  • Довідку з місця проживання.
  • Заповнену та завірену кандидатом таблицю (додаток 3 до Програми) відповідно до критеріїв та розподілу балів, визначених додатком 2 до Програми
  • Інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до цієї Програми.

Документи слід подавати через Центри надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1, 1-й поверх, або районні представництва Центру) з 1 травня до 1 серпня 2016 року.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська