В Трускавці відбулись спортивно-розважальні ігри серед дітей “Старт до Олімпу”.

13/05/2016

11 травня  на базі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбулися спортивно-розважальні ігри “Старт до Олімпу”, серед школярів перших класів та старшої вікової групи дитячих садочків міста.

Загалом у іграх взяли участь 180 дітей – 9 команд першокласників і 5 дошкільних команд,  які мали змогу продемонструвати свою фізичну підготовку у різноманітних естафетах. Привітати учасників змагань мала нагоду стипендіат Національного олімпійського комітету України, учасниця І Юнацьких зимових Олімпійських ігор, кандидат в майстри спорту з санного спорту Галина Куречко. Боротьба серед команд була запеклою але веселою.

Основною метою такого спортивного свята – залучення дітей до системних занять фізичною культурою, популяризацію видів спорту, а також зміцнення здоров’я та усесторонньому розвитку особистості.

Всі учасники змагань за активну участь у спортивно-розважальних іграх, були нагороджені грамотами, медалями та  подарунками від відділення НОК України у Львівській області, а команди призери та переможці  – кубками

Інші новини

ukУкраїнська