Відбулося засідання Штабу олімпійської підготовки

17/05/2016

На території олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» під головуванням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова й президента НОК України Сергія Бубки відбулося засідання Штабу олімпійської підготовки. Участь у цьому засідання взяв і начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода.

Під час засідання члени Штабу обговорили ряд стратегічних і проблемних питань заключного етапу підготовки до Олімпійських ігор, які потребують уваги Організаційного комітету на чолі з Прем’єр-міністром, міністерств та відомств, органів місцевого самоврядування.

Наразі, як поінформував Міністр Ігор Жданов, станом на 16 травня українські спортсмени вибороли 156 ліцензій у 25-ти видах спорту на участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

«На сьогодні ми маємо повну підтримку і взаєморозуміння від наших міжнародних колег: Міжнародного Олімпійського Комітету, Асоціації Національних Олімпійських комітетів та Європейських Олімпійських Комітетів. Таке порозуміння і авторитет України в олімпійському русі дозволили залучити додаткові 750 тис. дол. для забезпечення участі наших спортсменів у провідних спортивних змаганнях та тренувальних зборах», – відзначив Сергій Бубка.

Інші новини

ukУкраїнська