На Львівщини успішно відбулися спортивно-масові заходи серед дошкільнят в рамках всеукраїнської акції «Веселі старти»

03/06/2016

Відповідно до положення Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у всіх районах та містах обласного значення Львівської області успішно проведено спортивно-масові заходи серед дошкільнят під гаслом «Веселі старти» за участю понад дві тисячі дітей дошкільного віку

Найбільш яскраво такі заходи відбулися у Золочівському, Кам’янсько–Бузькому, Сокальському, Самбірському, Буському районах, де окрім різноманітних спортивних естафет, діти змагалися у велоперегонах, виконували вправи спільно з батьками тощо.

Так, на святі «Веселі старти» у місті Буську вихованців дитячих садків – учасників змагань вітали заступник директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерій Янюк та директор  Буської дитячо-юнацької спортивної школи Богдан Пасічник. Гості разом з дітьми взяли участь у виконанні спортивних вправ. Спільно з педагогічним колективом дошкільного закладу для дітей були організовані та проведені «веселі» естафети та ігри, у які, окрім вправ на спритність та гнучкість, увійшли інтелектуальні завдання. З нагоди спортивного свята маленькі учасники отримали у подарунок спортивний інвентар, а також пам’ятні медалі та грамоти.

Інші новини

ukУкраїнська