На Львівщині запрацювало декілька «фан-зон» для перегляду топових спортивних подій 2016 року

15/06/2016

2016 рік насичений масштабними спортивними подіями, серед яких – чемпіонат Європи з футболу «Євро-2016» у Франції, Ігри ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро та XV Паралімпійські ігри.

Відповідно до рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи щодо створення «фан-зон», у Львівській області запрацювало й ще запрацюють декілька спеціально сформованих зон для уболівальників.

В різних форматах такі фан-зони функціонуватимуть в обласному центрі Львова – зокрема, у Львівському кіноцентрі по вул. Володимира Великого, 14 (закритий тип) та фан-парк на площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка по вул. Університетській, 1 (відкритий формат).

В стародавній Жовкві в центрі міста на площі Вічевій на відкритому 400 метровому просторі запрацювали чотири телевізійні екрани; в центрі міста Рава-Руська на відкритому майданчику встановлено два телеекрани; по одному телеекрану працює в Куликові та Дублянах Жовківського району.

В приміщенні місцевого кінотеатру «фан-зона» з 18.00 до 23.00 години працюватиме в Кам’янці-Бузькій (вул. Незалежності,); в кінотеатрі міста Мостиська (вул. Полуботка, 3-а) – у форматі 3 D; у місті Старий Самбір (вул. Д.Галицького, 84) спортивні події буде нагода переглянути в приміщенні кафе «Рандеву»; в районному центрі м.Пустомити «фан-зона» на 100 осіб відкрилася на літньому майданчику ресторації «Чумацький шлях» (вул.Грушевського, 4); екран розміром 4х3 метри встановлено в районному центрі Жидачева (вул. Шевченка, 1, закритий тип); на літньому майданчику у м. Броди, навпроти супермаркету «Рукавичка» (вул. Просвіти, 1) змонтовано великий плазмовий телевізор; у місті Городку на двох відкритих майданчиках по вул. Парковій, 3 (з вільною зоною wi-fi) та у Старому парку встановлено два відеопроектори.

Ігри Олімпіади можна буде переглянути також і в Бродівському кафе-барі «Мрія» (вул. Юридика, 6). В дитячому закладі відпочинку «Сокіл» у селі Сасів Золочівського району також буде можливість на великому екрані з 16. 00 до 22.00 переглядати європейські футбольні баталії.

В шахтарському Червонограді «фан-зони» організовано в міському парку (вул. Паркова), в кафе «Дрим-парк» та «Версаль» (вул. С.Бандери, 28).

Кілька «фан-зон» відкрилося у Миколаївському районі, зокрема в районному центрі місті Миколаєві на відкритому майданчику (вул. Возз’єднання, 9) й у закритому приміщенні по вул. Шевченка, 1, а також в селах Крупське (вул. В.Великого, 223) та Розвадів (вул. Біласа і Данилишина, 18).

У найбільшій на Львівщині локації «фан-парку» у місті Львові може одночасно перебувати до 5 тисяч глядачів. Для відвідувачів з особливими потребами також облаштували спеціальні місця. У перерві між таймами своїми враженнями ділитимуться футбольні експерти, медійники та гравці. Тут щодня працюватимуть майданчики з вуличними видами спорту, відбуватимуться різноманітні майстер-класи.

Інші новини

ukУкраїнська