«Олімпійський день» та «Олімпійське літо» активно тривають у Трускавці

16/06/2016

В рамках всеукраїнських акцій «Олімпійський день» та «Олімпійське літо» на базі спортивно-оздоровчого комплексу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» у місті Трускавці проведено низку спортивно-масових заходів з метою активізації фізкультурно-масової роботи  в пришкільних відпочинкових таборах,  залучення учнів до систематичних занять фізкультурою та спортом,   пропаганди здорового способу життя серед дітей Трускавця тощо.

Зокрема, за підтримки відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради, вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл міста та тренерського складу «Спортовця» 13 червня 2016 року в ігровому залі змагалися дівчата 4-5 класів з волейболу (за спрощеними правилами). Спритнішими та кмітливішими були дівчата з табору «Первоцвіт» НВК «СЗШ № 2 – гімназія», які вибороли перемогу у своїх ровесників з «Веселки» СЗШ № 1- (ІІ місце) та «Промінчика» СЗШ № 3 – (ІІІ місце).

14 червня 2016 року у плавальному басейні ДЮСК «Спортовець» проведено змагання з плавання. Переможцями змагань виявилися: серед учнів 1 класів – Гургула Анна та Кирчей Станіслав, серед школярів 2-3 класів – Допілко Сергій, серед дітей 4-5 класів – Крамар Власта та Вітебський Артур, а серед 6-8 класів – Чернянська Вероніка та Косай Денис.

15 червня 2016 року з нагоди відзначення Дня міста Трускавець та до Олімпійського Дня проведено спортивно-розважальні ігри «Веселі старти» серед учнів 3-7 класів. Відкривали змагання та вітали учасників спортивно-розважальних ігор директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та завідувач відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, які побажали юним олімпійцям успіхів та подальших перемог на спортивних змаганнях різного рангу. Змагання відбулися у дружній атмосфері, учасників змагань підтримували всі учні та вчителі з пришкільних відпочинкових таборів міста Трускавця, а переможцями «Веселих стартів» стала команда «Первоцвіт» (НВК «СЗШ №2-гімназія»), ІІ місце виборола команда «Промінчик» (СЗШ №3), ІІІ місце у команди «Веселка» (СЗШ №1).

Всі призери були нагороджені медалями, грамотами та значками з олімпійською атрибутикою.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

Інші новини

ukУкраїнська