Львівська лучниця Вероніка Марченко здобуває командну ліцензію на ХХХІ Ігри Олімпіади

17/06/2016

В сонячному місті Анталія (Туреччина) триває Кубок світу зі стрільби з лука серед дорослих. Цьогоріч в змаганнях бере участь рекордна кількість – 540 кращих спортсменів (308 чоловіків та 232 жінки), які представляють команди 82 країн світу. Саме в програмі цих змагань відбувався ще один вагомий захід – кваліфікаційний командний турнір, де лучники з усього світу мали остатню можливість здобути або добрати заповітні ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, потрапивши лише в трійку призерів.

Змагалася у цьому представницькому світовому спортивному заході і національна збірна команда України в складі львів’янки Вероніки Марченко, Анастасії Павлової (м. Нова Каховка) та Лідії Січенікової (м. Чернівці).

У кваліфікаційному турнірі українські дівчата, здобувши переконливу перемогу з рахунком 6 : 0 над збірною командою Данії, вдало відстріляли наступний раунд змагань, де з рахунком 6 : 2 здолали збірну команду США. Не змогла зупинити на шляху до фіналу українську команду і збірна Естонії, яка з рахунком 3 : 5 не вистояла під тиском наших чарівних дівчат.

У фінальній боротьбі за золоті нагороди збірна команда України, в складі львів’янки Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Лідії Січенікової, переконливо перемагає збірну Італії з рахунком 5 : 1 й тим самим здобуває командні ліцензії на участь в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

На фото: Анастасія Павлова, Вероніка Марченко, Лідія Січенікова (зліва на право)переможці кваліфікаційного турніру зі стрільби з лука серед жінок, ліцензійного до ХХХІ Ігор Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро

В командному кваліфікаційному турнірі серед чоловіків, фортуна не була боці національної збірної команди України, яка змагалася у складі двох львів’ян Георгія Іваницького, Сергія Макаревича та харків’янина Віктора Рубана. Українці лише в перестрілці з рахунком «27» на «27», поступилися збірній Малайзії, де стріла суперника була на міліметр (!) ближчою до центру мішені.

Відтак на Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро національна збірна команда України зі стрільби злука буде представлена в складі:  3 жінки та 1 чоловік.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та зичимо нових звершень  та перемог !!!

Владлен Новаковський – провідний  тренер штатної збірної  команди України зі стрільби з лука

Інші новини

ukУкраїнська