Делегація Житомирщини відвідала Львівщину

21/06/2016

Нещодавно голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський на запрошення свого колеги з Житомирщини Олександра Оніщука, відвідав Житомир.

А цими вихідними відбувся дружній візит делегації Житомирщини, у складі якої окрім очільника відділення НОК України у Житомирській області Олександра Оніщука до Львова прибули також заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

Керівники двох відділень мали нагоду обмінятися досвідом з організації та проведення спортивно-масових заходів в рамках всеукраїнських акцій «Олімпійський день» та «Олімпійське літо»; оглянути окремі нові спортивні об’єкти Львова, відвідати цікаву експозицію «Спорт і місто» у Львівському державному університеті фізичної культури, де керівник культурно-мистецького відділу провідного спортивного вишу України Лілія Гула та секретар відділення НОК України у Львівській області проф. Оксана Вацеба передали кілька цікавих видань з історії галицького спорту. Гості Львівщини також мали нагоду побувати на екскурсії стародавнім Львовом.

Інші новини

ukУкраїнська