На Львівщині стартують традиційні всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Богдана Кокота»

21/06/2016

21 – 24 червня 2016 року на базі СДЮШОР «Електрон» у м. Львові (вул. Грабовського, 11) відбудуться традиційні відкриті всеукраїнські  змагання зі стрільби з лука – Кубок пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота, які цьогоріч приурочені 30-річчю з дня заснування СДЮШОР «Електрон».

Цей спортивний захід проводиться Міністерством молоді та спорту України під патронатом Національного олімпійського комітету України за вагомого сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної федерації стрільби з лука, відділення НОК України у Львівській області, Львівської обласної організації ФСТ «Україна».

Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 250 лучників, що представлятимуть збірні команди 9 областей України й м. Київ та зарубіжні гості з Республіки Польща, Азербайджану.

«Кубок ЗТ У Б.З. Кокота» є одними із важливих змагань у національному сезоні 2016 року зі стрільби з лука, який включено в систему рейтингової оцінки виступів спортсменів для формування списків членів штатної збірної команди України на 2017 рік.

Урочисте відкриття змагань відбудеться  22 червня 2016 року о 13 30год. (вул. Грабовського,11).

Початок змагань 22 червня о 10 00год.

Довідка:

Кокот Богдан Зіновієвич. Народився 30 червня 1955 року на Івано-Франківщині. Помер у 1999 році. Майстер спорту зі стрільби з лука, Заслужений тренер України зі стрільби з лука (1994). Серед найвідоміших вихованців: ЗМС Катерина Палеха, МСМК Сергій Антонов, Олег Сорока, Танзіля Гільфанова, МС Ігор Солтан, Олександр Мазін, Олександра Сахарова та ін. У 1972-1978 роках успішно працював в республіці Білорусь.

Видатний організатор розвитку стрільби з лука на Львівщині: з його ініціативи КДЮСШ «Електрон» у м. Львові набула статусу спеціалізованої школи олімпійського резерву, ним започатковано міжнародний молодіжний турнір «Олімпійські надії», який щороку проводиться у Львові та низку інших змагань різного рівня.

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної команди України  зі стрільби з лука

Інші новини

ukУкраїнська