Завершився турнір з вуличного баскетболу «Mykolaiv streetball fest 2016»

05/07/2016

Цими днями на відкритих майданчиках спортивного комплексу “Ювілейний” у місті Миколаєві на Львівщині, відбувся вже третій за порядком щорічний турнір з вуличного баскетболу 3х3 (стрітболу), який був присвячений Дню міста Миколаєва, Дню молоді та Олімпійському Дню ‪#‎Olimpicday‬.

Гарна погода, святкова атмосфера Дня міста сприяли стрітбольним баталіям, що відбувалися на відкритих майданчиках за участю команд: «Androidy» (Миколаїв), «Angry Birds» (Миколаїв), «Tsunami» (Моршин), «Пивомани» (Львів), «Drink team» (Львів), «ALL IN» (Львів), «High skill» (Львів), «Запальні хлопці» (Зав`язанці), «Zolochiv» (Золочів), «Дрім тім» (Пустомити), «БК Самбір» (Самбір). Команди змагалися у двох групах. У цікавій та напруженій фінальній грі перемогу здобула команда БК «Самбір», яка вже другий рік поспіль виборює перемогу. Баскетболісти з міста Самбора переграли у фіналі команду з Моршина «Tsunami». Третє місце виборола львівська команда «Пивомани».

Кращим бомбардиром турніру став Ілля Левченко (м.Самбір), а кращим гравцем визначено Віталія Капко «ALL IN» (м.Львів).

Судді турніру: Вовчук Дмитро, Бенедик Сільвестр, Подорожний Вадим. Їм допомагали: Володимир Титаренко, Іван Коваліско, Андрій Тупис, Іван Сенців, Павло Курбанов.

Усі переможці молодіжного стрітбольного турніру «Mykolaiv streetball fest 2016» були нагороджені медалями, грамотами, командними кубками, номінаціями та футболками з патріотичними зображеннями.

Відео з турніру за покликом:
https://www.youtube.com/watch?v=TIXQMTvYTQ8

Інші новини

ukУкраїнська